in

Your Honor 2. Sezon Ne Zaman? | 2. Sezon Olacak mı?

Bryan Cranston, Your Honor dizisinde bir vur kaç olayına karışan oğlunu kurtarmak için suça bulaşan, mesleği ve babalık değerleri arasında kalan hâkime hayat vermektedir. Yıllar boyu adaleti sağlamak için çalışan bu hâkim, oğlunun kötü olaylara dâhil olması sonucunda kendisini ve kariyerini tehlikeli bir durumun içerisine sürüklüyor.

Peter Moffat tarafından yaratılan dizi, İsrail dizisi ‘Kvodo’ya dayanmaktadır. Gösteri Aralık 2020’de Showtime’da yayına başladı. Eleştirmenlerden karışık tepkiler aldı ve yavaş bir başlangıç ​​yaptı, ancak daha sonra geniş kitlelere ulaştı ve sonunda televizyon ağında rekorlar kırdı. Doğal olarak, hayranlar; Your Honor 2. sezon ne zaman? diye sormaya başladılar. İşte detaylar…

Your Honor 2. Sezon ne zaman? olacak mı?

Your Honor 2.Sezon Çıkış Tarihi | 2. Sezon Olacak mı?

‘Your Honor’ 1. sezonu 6 Aralık 2020’de Showtime’da başladı ve sezon 14 Şubat 2021’de sona erdi. İlk sezon, her biri 52-63 dakika süren on bölümden oluşmaktadır. Dizi henüz ikinci bir sezon için onay almadı. Bununla birlikte, orijinal İsrail dizisi, ikinci sezon için onay aldı. Bu nedenle, Your Honor’ın 2. sezonunu büyük ihtimalle göreceğiz.

Your Honor 2. Sezon Oyuncuları

Michael Desiato ( Bryan Cranston ) hikayenin merkezinde yer alıyor. Oğlu Adam’ı (Hunter Doohan) korumak için ne gerekiyorsa yapmaya istekli olan saygın bir yargıç ve bekar bir babadır. Adam, bir trafik kazasında kazayla başka bir genci öldüren bir gençtir. Ölen çocuk Rocco, organize suç ailesinin en korkulan reisi Jimmy Baxter’ın (Michael Stuhlbarg) oğludur. Gina (Hope Davis), Jimmy’nin karısıdır ve bazen suç patronunun kendisinden daha tehlikeli olarak karşımıza çıkar.

İLGİLİ HABER
Fargo 5. sezon ne zaman?

Ayrıca dizide Frannie (Sofia Black-D’Elia), Charlie (Isiah Whitlock Jr.), Lee Delamere (Carmen Ejogo), Fia Baxter (Lilli Kay), Nancy Costello (Amy Landecker) ve Little Mo (Keith) Machekanyanga) yer almaktadır. Dizi ikinci sezon için yenilenirse, oyuncuların çoğunun yeni yüzlerle birlikte kendi rollerini yeniden canlandırdığını görebiliriz. 

Telefonu Gece Şarjda Bırakmak Zararlı mı? Telefonu Sabaha Kadar Şarjda Bırakmak Zararlı mı?

Telefonu Gece Şarjda Bırakmak Zararlı mı? Telefonu Sabaha Kadar Şarjda Bırakmak Zararlı mı?

WhatsApp Web Nedir? | PC'de WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

WhatsApp Web Nedir? | PC’de WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?