in

You Hayranları Toplanın: 3. Sezon Ne Zaman? Çıkacak mı?

Greg Berlanti ve Sera Gamble tarafından geliştirilen ‘You’, Caroline Kepnes’in roman serisine dayanan psikolojik bir gerilim dizisidir. Dizi , kadınlara olan tutkusu felaketle sonuçlanan bir seri katil olan Joe Goldberg’in hayatını konu alıyor . Dizi başlangıçta bir Lifetime kanal prodüksiyonu olarak başladı ancak daha sonra Netflix tarafından uluslararası bir yayın için devralındı.

2. sezon Joe ile bitmesi bir sonraki “hedefini” ima ederken, şovun hayranları gelecek sezonu merakla bekliyorlar. İşte ‘You’ 3. sezon hakkında bildiğimiz her şey.

You 3. Sezon Çıkış Tarihi

You Hayranları Toplanın: 3. Sezon Ne Zaman? Çıkacak mı? You 3. Sezon Çıkış Tarihi

‘You’ 2. sezonun tamamı 2 Aralık 2019’da yayın platformu Netflix’te her bölüm 45 dakika süren bölümler ile yayınlandı. ‘You’ 3. sezonu Netflix tarafından, 2. sezonun yayınlanmasının üzerinden bir aydan kısa bir süre sonra 14 Ocak 2020’de duyuruldu.

İLGİLİ HABER
Riverdale hayranlarına müjde: Riverdale 6. sezon ne zaman?

3. sezonun çekimleri 2 Kasım 2020’de başladı, ancak Covid 19 vakalarındaki artış nedeniyle 31 Aralık 2020’de askıya alındı. Daha sonrasında 3. sezon prodüksiyonu Şubat 2021’de yeniden geri döndü. 5 aylık çekim programını ve salgın nedeniyle yaşanan gecikmeleri göz önünde bulundurarak, ‘You’ 3. sezonun 2021’in sonlarında yayınlanmasını bekliyoruz.

You 3. Sezon Oyuncuları

‘You’ 3. sezonunda Penn Badgley başrolü Joe Goldberg ve Victoria Pedretti ise kız arkadaşı Love Quinn olarak dizide tekrar göreceğiz. Ayrıca Joe’nun gizemli yeni komşusu Natalie’yi Michaela McManus canlandıracak. Netflix tarafından yapılan diğer duyurular, yeni oyunculardan Shalita Grant, Travis Van Winkle ve Scott Speedman’ın diziye eklendiğini doğruladı.

Suudi Arabistan, Sadece Aşılanmış Hacıların Mekke'ye Girmesine İzin Verecek

Suudi Arabistan, Sadece Aşılanmış Hacıların Mekke’ye Girmesine İzin Verecek

Beyaz Show Ne Zaman Başlayacak? 2021 | Beyaz Show Tekrar Başlayacak mı? Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Beyaz Show Ne Zaman Başlayacak? 2021 | Beyaz Show Tekrar Başlayacak mı? Hangi Kanalda Yayınlanacak?