Yol Arkadaşım 2 Konusu ve Oyuncuları

  • Whatsapp
yol-arkadasim-2-konusu-ve-oyunculari

2018 yılında beyaz perdeye çıkan Yol Arkadaşım 2 filminin yönetmenliğini Bedran Güzel üstlenirken filmin senaryosu ise İbrahim Büyükak’ın kaleminden çıkmıştır. Bu akşam Star TV ekranlarında yayınlanacak olan komedi türündeki filmin konusu ve oyuncuları şimdiden merak ediliyor. Peki Yol Arkadaşım 2 filmi konusu nedir? Yol Arkadaşım 2 oyuncuları kimlerdir? 

Yol Arkadaşım 2 Konusu

Loading...

Ayvalık’a yaptıkları yolculukta dost olan ve binbir badirenin ardından “yol arkadaşlığı” kavramının hakkını veren Şeref ve Onur ikilisi, son 1 yılda daha da kenetlenmiştir. İkili son 1 yıl içinde iş arkadaşı olmanın yanı sıra ev arkadaşlığı da yapmaya başlamıştır.

Loading...

Karakterleri birbirine tamamen zıt olan bu iki adamın paylaştığı iki alanda da dertler ve aksilikler bitmez. Şeref’in işi, müzik kariyerine atılmaya çalışan Onur’un menajerliğini yapmaktır. Ancak bu konuda oldukça yeteneksizdir. Sıkıntılara dayanamayan Onur, sevmediği eski işi ilaç mühendisliğine geri dönmeye karar verince, Şeref alelacele ona bol sürprizli bir turne ayarlar. İkilinin bu turne yolculuğu da aşk, macera ve aksiliklerle dolu geçecektir.

Yol Arkadaşım 2 Oyuncuları

OyuncuRolü
Oğuzhan KoçOnur
İbrahim BüyükakŞeref
Ezgi EyüboğluÇilek
Olgun TokerSelim
Kadir PolatçıNevzat
Aycan KopturYeliz
Bahar ŞahinCemre
Kıvanç Baran ArslanVeli

Yol Arkadaşım 2 Filmi Hangi Kanalda Ne Zaman Yayınlanacak?

Yol Arkadaşım 2 filmi 6 Eylül 2021 akşamı saat 20.00’da Star TV kanalında ekrana gelecek. Film toplam 1 saat 55 dakika sürmektedir. Film ilk olarak 12 Ekim 2018 tarihinde izleyici ile buluşmuş ve toplam 2.343.218 kişi tarafından izlenmiştir.

Related posts