in

Yasinden Sonra Okunacak Dua Hangisi?

Yasinden sonra okunacak dua hangisi? diye merak ediyorsanız bu haberimizde Yasin suresinin ardından okunacak dua ile ilgili bilgi verdik.

Yasinden sonra okunacak dua hangisi? diye merak ediyorsanız bu haberimizde Yasin suresinin ardından okunacak dua ile ilgili bilgi verdik. Yasin Suresi duası ile ilgili tüm detaylar için okumaya devam ediniz.

İLGİLİ HABER
12-18 Mayıs Şok Aktüel Yayınlandı! İşte Bu Hafta Şok Market İndirimli Ürünler

Müslüman vatandaşlar, ibadetlerini doğru bir şekilde gerçekleştirebilmek için merak ettikleri konuları internette araştırıyorlar. Yasinden sonra okunacak dua okunur? konusu da merak edilenler arasındadır.

Müslüman kişiler inançları gereği 83 ayetten oluşan Yasin-i Şerif’in ardından ibadetin kabulü için Yasin Suresi duası okurlar. Fakat birçok kişi bu duanın hangisi olduğunu bilmiyor ve merak ediyor.

Yasinden sonra okunacak dua hangisi?

Durum böyle olunca bizde bu haberimizde Yasin Suresi’nin ardından okunacak dua ile ilgili merak edilenleri derledik. İşte detaylar…

Yasinden Sonra Okunacak Dua

Bismillahirrahmanirrahim

Allahümme rabbena ya rabbena tekabbel minna duaena vekdi hacetena bihurmeti sureti yasin ve ecirna minennari vemin azabil kabri ve min şerri sualin bi fadli sureti yasin yarabbel alemiyne veselemun alel mürseliyne velhamdülillahi rabbil alemin.