in

Erotik Filmler | En İyi Yabancı Erotik Filmler

Erotik ve baştan çıkarıcı filmler, pornografinin yükselişi nedeniyle modası geçti. Ancak, özellikle 80’lerde ve 90’ların başında, bu tür filmlerin garantili bir gişe başarısı olduğu bir dönem vardı. Bu filmlerdeki seks ve cinayet, izleyicilere tuhaf bir macera duygusu yaşattı. 

Yabancı Erotik Filmler

Bu listedeki bu en iyi erotik filmlerin çoğu +18 derecelidir. İlgileniyorsanız, bu en iyi erotik gerilim filmlerinden bazılarını Netflix, Hulu veya Amazon Prime’da bulmanız mümkün olabilir. İşte en iyi yabancı erotik filmler:

The Girl Next Door (IMDb: 6,7)

yabancı erotik filmler

Matthew, siyasete atılmak isteyen bir gençtir ve sosyal hayatı neredeyse yoktur. Bir gün karşı komşusu Danielle ile tanışır ve hayatı birden değişir. İki genç birbirlerine aşık olurlar ve mükemmel bir ilişkileri başlar. Fakat Danielle’in geçmişi sanıldığı gibi masum değildir.

Yönetmen: Luke Greenfield
Yazarlar: David Wagner, Brent Goldberg
Başrolleri: Emile Hirsch, Nicholas Downs, Elisha Cuthbert | Tüm oyuncuları ve ekibi görün »

Unfaithful (IMDb: 6,7)

yabancı erotik filmler

Film, bir gün alışveriş yaparken daha genç ve çekici bir adamla tanışan evli bir kadın Connie’nin hikayesini anlatıyor. Dizlerini yaraladıktan sonra genç adam, onu evinde tedavi etmeyi teklif eder; burada Connie, gerçek niyetini keşfettiğinde bundan biraz rahatsız olur. 

Ancak, Connie onu tekrar arayıp daha sonra evini ziyaret ettiğinde denklemleri kısa sürede değişir. Çalkantılı bir cinsel ilişki geliştirirler ve sık sık her seferinde tutkulu aşk yaşadıkları erkeğin evinde buluşurlar ve olaylar gelişir.

Yönetmen: Adrian Lyne
Yazarlar: Claude Chabrol, Alvin Sargent
Oyuncular: Richard Gere, Diane Lane, Olivier Martinez | Tüm oyuncuları ve ekibi görün »

Single White Female (IMDb: 6,4)

yabancı erotik filmler

Bir ev arkadaşının yanında kalmak çok eğlenceli olabilir. Bir şeyler ödünç alabilir ve bir şeyler paylaşabilirsiniz. Peki ya oda arkadaşı sormadan paylaşılmaması gereken şeyleri ödünç almaya başlarsa – erkek arkadaşınız veya hayatınız gibi şeyler! Single White Female, yabancı erotik filmler listemizin en beğenilen filmlerinden birisidir.

Yönetmen: Barbet Schroeder
Yazarlar: John Lutz, Don Roos
Oyuncular: Bridget Fonda, Jennifer Jason Leigh, Steven Weber | Tüm oyuncuları ve ekibi görün »

The Handmaiden (IMDb: 8,1)

yabancı erotik filmler

Güney Koreli Auteur Park Chan-wook , 2016 yapımı bu erotik gerilim filmi en iyi yabancı erotik filmler arasında en iyisidir. Filmin hikayesi, Kore’nin Japon işgali altındaki bir bölge olduğu 1930’larda geçiyor. Sook-hee adlı genç bir kız, bir dolandırıcı tarafından gidip baştan çıkarmayı ve soymayı planladığı varlıklı bir varisin yeni bakıcısı olarak görevlendirilir ve olaylar gelişir…

Yönetmen: Chan-wook Park
Yazarlar: Sarah Waters, Seo-kyeong Jeong
Yıldızlar: Kim Min-hee, Jung-woo Ha, Cho Jin-woong | Tüm oyuncuları görün »

The Neon Demon (IMDb: 6,2)

yabancı erotik filmler

Ana karakter Jesse modelleme dünyasına girer ve kısa süre sonra bazı akranlarını gölgede bırakmaya başlar. Doğal olarak onun hızlı başarısına kibarca davranmazlar ve onu gruplarından dışlamaya başlarlar. Çok geçmeden Jesse, bu dünyanın hayal ettiği kadar nazik ve tatlı olmadığını anlamaya başlar. Yolun her köşesinde saflığından yararlanmak isteyen erkeklerle karşılaşır. Film, Jesse’nin bu karanlık ve tehlikeli dünyada ilerlemeye devam ederken kişiliğinin nasıl değiştiğini anlatıyor.

Yönetmen: Nicolas Winding Refn
Yazarlar: Nicolas Winding Refn (hikaye), Nicolas Winding Refn (senaryo)
Başrolleri: Elle Fanning, Christina Hendricks, Keanu Reeves | Tüm oyuncuları ve ekibi görün »

Two Night Stand (IMDb: 6,4)

yabancı erotik filmler

 Tipton, eski erkek arkadaşını bir kulüpte gördükten sonra internette tanıştığı bir adamla çıkmaya karar veren Megan karakterini canlandırıyor. Megan, Alec’in dairesine gider, ancak kar fırtınası nedeniyle onun evinde kalır ve cinsel ilişkilerini tekrarlarlar. 

Megan, ayrılmadan önce dairede bir dizi kadın kıyafeti keşfeder ve Alec’in kız arkadaşının bir ayrılık talep ettiği notu bulur. Alec tarafından kullanıldığına sinirlenen Megan da bir not yazıp ayrılır ve olaylar gelişir.

Yönetmen: Max Nichols
Yazar: Mark Hammer
Başrolleri: Miles Teller, Analeigh Tipton, Jessica Szohr | Tüm oyuncu ve ekibi görün »

The Boy Next Door (IMDb: 4,7)

yabancı erotik filmler

Bu erotik gerilim filminde başrolde Jennifer Lopez ve Ryan Guzman var. Hikaye, yakın zamanda boşanmış bir bekar anne Claire (Jennifer Lopez) ile genç ve çılgın bir komşu Noah (Ryan) arasındaki şiddetli bir ilişkiyle ilgilidir. 

Yönetmen: Rob Cohen
Yazar: Barbara Curry
Başrolleri: Jennifer Lopez, Ryan Guzman, Kristin Chenoweth | Tüm oyuncuları ve ekibi görün »

Sex Tape (IMDb: 5,1)

yabancı erotik filmler

Film, özellikle seks videolarını yanlışlıkla buluta yükleyen ve sonunda arkadaşlarıyla ve akrabalarıyla paylaşan evli bir çiftin etrafında dönüyor. Özellikle bu çift Cameron Diaz ve Jason Segel tarafından oynandığı için bu film yabancı erotik filmler arasında en iyilerinden birisidir.

Yönetmen: Jake Kasdan
Yazarlar: Kate Angelo, Jason Segel
Yıldızlar: Jason Segel, Cameron Diaz, Rob Corddry | Tüm oyuncuları ve ekibi görün »

See 2. Sezon Ne Zaman?

See 2. Sezon Ne Zaman? | 2.Sezon Çıkış Tarihi

WhatsApp Business nedir?

WhatsApp Business Nedir? | Normalinden Farkı Nelerdir?