WhatsApp, Bu Android Telefonlarda, iPhone’larda Çalışmayı Durduracak

  • Whatsapp
whatsapp-bu-android-telefonlarda-iphonelarda-calismayi-durduracak

Önümüzdeki üç ay içinde bir yıl daha sona ermek üzere, bu da WhatsApp’ın bazı Android akıllı telefonlar ve iPhone‘lar için desteğinin sona erdiği başka bir döngü olduğu anlamına geliyor. WhatsApp , 1 Kasım 2021’den itibaren WhatsApp mesajlaşma uygulamasını artık desteklemeyecek cihazların bir listesini paylaştı.

Loading...

Bu cihazlar artık WhatsApp uygulamasını desteklemeyecek ve 1 Kasım’dan itibaren WhatsApp ile uyumsuz olacaktır. Genel olarak, bunlar Android telefonlar olacaktır.

WhatsApp’ı Desteklemeyecek Telefonların Listesi

Samsung Galaxy Trend Lite, Galaxy Trend II, Galaxy SII, Galaxy S3 mini, Galaxy Xcover 2, Galaxy Core ve Galaxy Ace 2 Kasım ayına kadar desteğini kaybedecek. 

LGs Lucid 2, LG Optimus F7, LG Optimus F5, Optimus L3 II Dual, Optimus F5, Optimus L5, Optimus L5 II, Optimus L5 Dual, Optimus L3 II, Optimus L7, Optimus L7 II Dual, Optimus L7 II, Optimus F6, Enact , Optimus L4 II Dual, Optimus F3, Optimus L4 II, Optimus L2 II, Optimus Nitro HD ve 4X HD ve Optimus F3Q, WhatsApp desteğini kaybedecek diğer telefon modelleridir.

Loading...

Ayrıca, ZTE Grand S Flex, ZTE V956, Grand X Quad V987 ve ZTE Grand Memo dahil Çinli üretici ZTE’nin cihazları WhatsApp’ı desteklemeyi bırakacak. 

Huawei’nin Ascend G740, Ascend Mate, Ascend D Quad XL, Ascend D1 Quad XL, Ascend P1 S ve Ascend D2, Facebook’a ait mesajlaşma uygulamasını desteklemeyi bırakacak. 

Related posts