WhatsApp, Billie Eilish Hayranlarını Sevindirecek Bir Çıkartma Paketi Yayınladı

  • Whatsapp
WhatsApp Billie Eilish

Amerikalı şarkıcı Billie Eilish, Happier Than Ever adlı yeni stüdyo albümünü piyasaya sürerken WhatsApp yeni bir Billie Eilish çıkartma paketi yayınladı. WhatsApp, Billie Eilish’in yeni parçasından parçalar içeren çıkartma paketinin lansmanını Twitter üzerinden duyurdu. 

WhatsApp Billie Eilish
Loading...

Çıkartma paketinin adı da ”Her zamankinden Daha Mutlu”. Çıkartma paketi, nasıl indirileceği ve paketin boyutu hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. 

WhatsApp, Billie Eilish Çıkartma Paketini Duyurdu

Loading...

Yeni başlatılan Billie Eilish animasyonlu çıkartma paketi, WhatsApp‘taki diğer bazı animasyonlu çıkartma paketleri gibi indirilemez. Bunun yerine, indirmek için özel bir bağlantı açmak gerekir. WhatsApp tarafından sağlanan özel bağlantı aşağıda belirtilmiştir. Bağlantı doğrudan yeni WhatsApp çıkartma paketinin indirme sayfasını açar. Çıkartma paketi, 1,2 MB boyutuyla bir akıllı telefonda neredeyse hiç yer kaplamaz.

Billie Eilish’in yeni müzik videosunun prömiyeri 30 Temmuz 2021’de YouTube’da yapıldı. O zamandan beri beş dakikalık video dokuz milyondan fazla izlendi. Yakın geçmişte, Billie sadece Amerika’da değil, tüm dünyada en popüler şarkıcılardan biri olarak ortaya çıktı. Önceki hitlerinden bazıları , 175 milyondan fazla izlenmeye sahip Therefore I Am ve YouTube’da 64 milyondan fazla izlenmeye sahip Lost Cause’dur . 

Billie Eilish Çıkartma Paketi Nasıl İndirilir?

  • Bağlantıya tıklayın: https://wa.me/stickerpack/HappierThanEver
  • Ekranda “Her zamankinden Daha Mutlu çıkartma paketini görüntülemek için bu bağlantıyı mobil cihazınızda açın” yazan bir mesaj belirecektir.
  • ‘WhatsApp’ı Aç’a tıklayın
  • İndir düğmesine tıklayın
  • Billie Eilish animasyonlu çıkartma paketi indirildiğinde, WhatsApp’ta diğer çıkartma paketlerinin yanında gösterilecektir.

WhatsApp ara sıra yeni çıkartma paketlerini piyasaya sürüyor. WhatsApp tarafından başlatılan diğer çıkartma paketleri arasında Dünya Günü 2021 çıkartma paketleri ve Ramazan çıkartma paketleri yer alıyor. 

Related posts