in

Watchmen 2. Sezon Büyük İhtimalle Gelmeyecek

Alan Moore ve Dave Gibbons’ın 1986 tarihli çizgi romanından uyarlanan ‘Watchmen‘, bir grup maskeli kanunsuzun yasadışı ilan edildiği ve ABD’de başkanlık dönemi sınırının bulunmadığı paralel bir evrende geçen bir süper kahraman dramasıdır. Dizi, bir isyan başlatmak için bir araya gelen bir grup insanın iddialı bir hikayesini anlatırken, diğerleri kaos yaratmadan önce buna bir son vermeyi hedefliyor.

Dizi, 2020 Emmy ödüllerinde tarihe geçti ve yılın en çok Emmy adayı gösterisinin ardından 11 Emmy ödülünü eve götürerek ödül törenini kazandı. Öyleyse ‘Watchmen’ 2. sezon hakkında bildiğimiz her şeyi öğrenelim!

Watchmen 2. Sezon Ne Zaman?

‘Watchmen’ 1. sezonu 20 Ekim 2019’da HBO’da yayınlandı ve 15 Aralık 2019’da gösterimini tamamladı. Dizi her biri 52-67 dakikaya sahip dokuz bölümden oluşuyor. Dünya çapındaki hayranlarının ve eleştirmenlerin ilgisini çekmesine rağmen, HBO dizinin 2. sezaonunu henüz resmi olarak onaylamadı veya iptal etmedi.

Watchmen 2. sezon ne zaman?

Dizinin yaratıcısı Lindelof, gösterinin yayınlanmasının ardından konuyla ilgili görüşlerini sunarak “Dizinin şimdiye kadar ne kadar iyi karşılandığını çok iyi biliyorum, ama yine de hikayeyi devam ettirme eğilimim yok. ” dedi.

İLGİLİ HABER
Elite Hayranlarına Müjde: 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Başka bir röportajda, hikayeye devam etme konusunda düşündüklerini anlattı. “Kesinlikle ikinci sezon olmayacağını söyleyemem ve kesinlikle olacağınıda söyleyemem.” dedi. Eğer dizinin 2. sezonu onaylanırsa, ‘Watchmen’ 2. sezonun 2021’den sonra prömiyer yapmasını bekliyoruz .

Watchmen 2. Sezon Oyuncuları

Eğer dizi 2. sezon için onaylanırsa, orijinal oyuncuların kendi rollerini yeniden almaları bekleniyor. Bunlar arasında Angela Abar rolünde Regina King, Ozymandias rolünde Jeremy Irons, Looking Glass rolünde Tim Blake Nelson, Agent Blake rolünde Jean Smart, Will Reeves rolünde Louis Gossett Jr., Cal Abraham rolünde Yahya Abdul-Mateen II, Judd Crawford rolünde Don Johnson yer alıyor.

İLGİLİ HABER
The Queen's Gambit 2. Sezon Ne Zaman? 2. Sezon Gelecek mi?

The Queen's Gambit 2. Sezon Gelecek mi?

The Queen’s Gambit 2. Sezon Ne Zaman? 2. Sezon Gelecek mi?

WhatsApp'ta Kayıtlı Olmayan Kişilere Mesaj Gönderme

Kaydedilmemiş Numaralara WhatsApp’tan Nasıl Mesaj Gönderilir?