in

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak? Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

Valorant Mobile ne zaman çıkacak? diye merak ediyorsanız bu haberimizde son zamanların en çok oynanan oyunlarından olan Valorant’ın mobil sürümünün ne zaman çıkacağını ve ön kayıt nasıl yapılacağını anlattık.

Valorant, birçok oyuncunun zevk aldığı en iyi çok oyunculu nişancı oyunlarından biridir. Yakın zamanda Valorant Mobile’ın TapTap’ta çıkacak bir oyun olarak listelenmesi, tüm hayranları heyecanlandırdı. 

Valorant Mobile’ın çıkacağını duyan oyuncular Valorant Mobile ön kayıt ayrıntılarını merak etmeye başladılar. Eğer sizde Valorant Mobile ne zaman çıkacak? Ön kayıt nasıl yapılır? diye merak ediyorsanız işte bilmeniz gereken her şey.

Valorant Mobile Hakkında Tüm Bildiklerimiz

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak Ön Kayıt Nasıl Yapılır

TapTap adlı bir üçüncü taraf uygulama mağazasının Valorant Mobile’a kaydolduğu ve oyunculardan oyuna ön kayıt yaptırmalarını istediği bildirildi. Ancak Riot Games, Valorant Mobile’ın geliştirilmesini onaylamadı, ancak TapTap portalındaki ön kayıt süreci hala açık. Şu anda 45.000’den fazla kayıt yapıldı bile.

[rb_related title=”İLGİLİ HABERLER” total=”2″ style=”dark”]

Hepimizin bildiği gibi, PUBG Mobile ve COD Mobile çok uzun süredir mobil cihazlarda var. Birçok oyun geliştiricisi oyunlarının mobil versiyonlarını başlatmaya çalışıyor. Riot Game, League of Legends, Teamfight Tactics ve Legends of Runeterra’nın mobil versiyonlarını piyasaya sürdü, bu yüzden Valorant Mobile’ın mobil cihazlara çıkma olasılığı çok yüksek.

IGN tarafından hazırlanan bir rapor, Riot’un Valorant’ın mobil bir versiyonunu geliştirdiğini ve Valorant Mobile’ı Haziran ortalarında E3 2021’e kadar duyuracağını belirtti. Ancak, Valorant Mobile çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.