Valorant İsim Değiştirme: 3 Kolay Adımda Açıklıyoruz

  • Whatsapp
Valorant isim değiştirme

Valorant İsim Değiştir: Valorant’ta isminizi nasıl değiştireceğinizi mi arıyorsunuz? O halde bu makale, Valorant’ta görünen adınızı nasıl değiştirileceğine ilişkin bazı kolay adımları bulmanıza yardımcı olacaktır. 

Loading...

Haziran 2020’de piyasaya sürülen Valorant, daha önce League Of Legends’ı geliştiren Riot Games tarafından geliştirilip, Microsoft Windows platformu için yayınlandı. Valorant, çok oyunculu modu destekleyen birinci şahıs nişancı oyunudur. Valorant isim değişikliği, oyuncuların bulmak istediği bir seçenektir. 

Valorant’ta İsim Nasıl Değiştirilir?

Valorant İsim Değiştirme

1. Adım: Valorant’ta adınızı değiştirmek için oyun istemcisini kapatmanız ve bu bağlantıdan Riot’un web sitesine giriş yapmanız gerekir.

Daha önce oturum açtıysanız, oturum açma ayrıntılarınızı yeniden onaylamanız istenebilir. Sistem, bir sonraki adıma geçmeden önce kayıtlı e-postanız aracılığıyla bir kod bulmanızı isteyecektir. Bu, ikincil doğrulamanın bir parçasıdır.

2. Adım: Giriş yaptıktan sonra Riot ID sekmesine gidin ve Valorant görünen adınızın hemen yanında bulunan kalem simgesine tıklayın.

3. Adım: Kullanılabilirliği kontrol etmek için yeni bir isim girin. Varsa, kaydedin. Değişiklikleri kaydettikten sonra, sisteminizde Valorant’ı başlatın.

Loading...

Sistemin görünen isminizi sürekli değiştirmenize izin vermeyeceğini unutmayın, bu yüzden isminizi akıllıca seçtiğinizden emin olun. 

Valorant İsim Değiştirme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

1. Valorant isim değiştime ücretsiz mi?

Evet, Valorant adını ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz.

2. Valorant kullanıcı adım nedir?

Valorant kullanıcı adınız, diğer oyuncuların oyunda gördüğü ad değil, oturum açmak için kullandığınız addır.

3. Valorant kullanıcı adımı nasıl kurtarırım?

Hesabınızı almak için kayıt e-postanızı tanımalı veya önceden kullanılmış bir e-posta adresine erişiminiz olmalıdır.

Valorant oyununda isminizi şekilli yapmak istermisin? Cevabın evet ise ”Şekilli Nick” başlıklı haberimiz ile sende en havalı nickleri oluşturabilirsin.

Related posts