in

Twitter Hassas İçerik Nasıl Açılır? Android ve iPhone

Yakın zamanda Twitter’da “Bu Tweet hassas içerik içerebilir” şeklinde bir hata mesajı gördünüz mü? Gördüyseniz, neden hatayı aldığınızı ve nasıl düzelteceğinizi merak ediyor olabilirsiniz.

Instagram gibi sosyal medya platformlarında, NSFW (+18) içeriği yayınlamak hesabınızın kapanmasına neden olabilir. Çoğu sosyal medya platformunun aksine Twitter, kullanıcıların NSFW (+18) içeriği yayınlamasına izin verir.

Bununla birlikte Twitter’da, +18 içerik yayınlıyorsanız, bunları gizlilik ve güvenlik ayarlarınızda hassas olarak işaretlemeniz gerekir. Bu nedenle, hassas olarak işaretlenmiş bir tweet görürseniz, bu o kullanıcının sıklıkla NSFW içerik yayınladığı anlamına gelir.

Twitter'da Hassas İçerik Nasıl Açılır? Android ve iPhone

Peki Twitter’da hassas içerik nasıl açılır?

Bu haberimizde Twitter’da hassas içeriği nasıl açıp kapatacağınızı ve daha fazlasını öğreneceksiniz.

Twitter’da “Bu Tweet hassas içerik içerebilir” nasıl açılır?

Twitter’da “Bu Tweet hassas içerik içerebilir” özelliğini kapatmak için, bir tarayıcıdan Twitter’da oturum açmanız, Ayarlar ve gizlilik’e gitmeniz, “Gizlilik ve güvenlik” i seçmeniz ve “Hassas İçeriği Gizle” seçeneğinin işaretini kaldırmanız gerekmektedir.

Telefonunuzda Twitter uygulamasını kullanıyorsanız, “Bu Tweet hassas içerik içerebilir” ayarını görmemeniz muhtemeldir çünkü Hassas içerik ayarını yalnızca Twitter’ın web sürümünde değiştirilir.

İLGİLİ HABER
Netflix Ne Kadar İnternet Harcıyor? Mobil Veriden Film İzlemek Ne Kadar İnternet Yer?
WhatsApp "Hakkımda" Kaldırma

WhatsApp “Hakkımda” Kaldırma | Gizleme Veya Boş Bırakma

En İyi Windows 10 Programları

Öğrendiğinizde İşinize Yarayacak En İyi Bilgisayar Programları