Twitch Yayıncısı Ecesu Özevin, OnlyFans Hesabı Açtı!

  • Whatsapp
Ecesu Özevin, OnlyFans Hesabı Açtı!

Ecesu Özevin kimdir? Sorusu genç Twitch yayıncısının OnlyFans hesabı açtığını duyurduktan sonra oldukça merak edilmeye başlandı. OnlyFans hesabı açtığını Twitter üzerinden paylaşan Ecesu Özevin‘e hem olumlu hem olumsuz yorumlar geldi. İşte detaylar…

Loading...

Twitch üzerinden canlı yayınlar yapan ünlü yayıncı Ecesu Özevin, OnlyFans hesabı açtıktan sonra sosyal medya da olay oldu. OnlyFans hesabı açtığını duyuran Ecesu Özevin, hesabı açtıktan kısa bir süre sonra binlerce üye topladığını açıkladı.

Loading...

İlk Destek Şükrü Şentürk’den Geldi

Ecesu Özevin‘in OnlyFans hesabı açmasından sonra genç yayıncıya olumsuz yorumlar geldi. Kötü yorumlara karşı Ecesu Özevin‘e destek için Şükrü Şentürk açıklamalarda bulundu. Şükrü Şentürk, Ecesu Özevin’in OnlyFans’a geçmesi hakkında “Bence Türkler olarak bu konularda çok iki yüzlüsünüz. Tüm OnlyFans’ı olanlara hakimsiniz, Twitch’te Hot Tube streamerları izleyenlerin yarısı Türk ama bir Türk buna benzer bir şey yapınca hemen linç hakaret kısmı başlıyor. Ki bu duruma laf edenlerin sağda solda link soracağına eminim.” açıklamalarında bulundu.

OnlyFans Nedir?

Ecesu Özevin’in OnlyFans’a geçmesinden sonra OnlyFans’ın ne olduğu araştırılmaya başlanıldı. OnlyFans’ın amacı, içerik oluşturucular için içerik oluşturup dağıtabilecekleri bir platform sağlamaktır. İçerik oluşturucular sayfalarını ücretsiz veya ücretli olarak ayarlayabilir ve hayranlar özel içeriğe erişmek için ödeme yapabilir.

Related posts