in

Twitch Abonelik Fiyatları Ne Kadar? İşte Güncel Twitch Abonelik Ücretleri

Twitch’de bir kanala abone olmak ne kadar? diye merak ediyorsanız bu haberimizde güncel Twitch abonelik fiyatlarını sizler için derledik. İşte Twitch abonelik ücretleri

Twitch abonelikleri, izleyicilerin favori kanallarını desteklemelerinin bir yolu olarak yayıncılara yapılan aylık bir ödemedir.

Aboneler verdikleri ücret karşılığında, yayın sohbetinde kullanmaları için özel ifadeler gibi çeşitli premium ayrıcalıklar verilirken, yayıncı, yayın ve yaşam masraflarını ödemeye yardımcı olabilecek tekrar eden bir gelir kaynağı elde eder. Abonelikler, Twitch’te para kazanmanın en popüler yollarından biridir.

Twitch Türkiye Güncel Abonelik Fiyatları

Son yılların en çok bilinen canlı yayın yapma sitesi olan Twitch’in uzun zamandır beklenen yerel abonelik fiyatlandırması sonunda duyuruldu. Canlı yayın platformunun yaptığı açıklamaya göre Twitch’te bu hafta itibarıyla abonelik fiyatları yerel olarak ücretlendirilecek. 20 Mayıs‘ta başlayacak olan yerel abonelik fiyatlandırmasına göre bir kanala abone olmak artık sadece 9,90 TL olacak.

Twitch Abonelik Fiyatları Ne Kadar İşte Güncel Twitch Abonelik Ücretleri

Twitch Abonelikleri Ne Zaman Yenilenir?

Twitch abonelikleri her ayın ilk ödemesinin yapıldığı gün yenilenir. Örnek olarak ilk ödeme 10 Ocak’ta yapıldıysa, bir sonraki 10 Şubat’ta, ardından 10 Mart’ta yenilenir.

Twitch’de Bir Kanala Abone Olma ve Takip Etme Arasındaki Fark Nedir?

Twitch’de bir kanala abone olma ve takip etme aynı şey değil.

Twitch’teki bir kanalı takip ettiğinizde o kanal canlı yayında olduğunda size bir bildirim gelene ve takip ettiğiniz kanal ana sayfanızda gözükür. Twitch’de bir kanalı takip etme tamamen ücretsizdir.

Abone olma ise, abone olduğunuz yayıncıyı aylık olarak finansal desteklemenin bir yoludur.