Trendyol hangi kargo markası ile çalışıyor?

  • Whatsapp
Trendyol hangi kargo markası ile çalışıyor?

Trendyol hangi kargo ile gönderim sağladığını merak ediyorsanız bu haberde Trendyol’un anlaşmalı olduğu kargo markalarını ve kargo ücretlerini bu haberde sizlerle paylaştık. İnternet üzerinden alışveriş yapacak kişiler kargo markasına oldukça dikkat etmektedir. Siparişinizin sağlam gelmesi için kargo firmasının güvenilir olması gerekmektedir.

Loading...

Durum böyle olunca insanlar alışveriş yapacağı Trendyol, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor gibi sitelerin hangi kargo ile çalıştıklarını araştırmaya başladılar. Türkiye’de birçok kargo firması vardır. Peki Trendyol bu kargo firmaları arasında hangileri ile gönderim sağlıyor.

Loading...

Trendyol Hangi Kargo?

Trendyol bir pazar yeri mantığı ile çalıştığından dolayı bünyesinde birçok farklı satıcısı vardır. Ürünlerini Trendyol’da satan satıcılar hangi kargo firması ile anlaşmalıysa siparişleriniz o kargo firması ile size ulaşır. Yani Trendyol’un çalıştığı sabit bir kargo firması yoktur.

Trendyol Kargo Ücretleri Ne Kadar?

  • 0-19,99 TL arası siparişleriniz için: 2,99 TL,
  • 20-29,99 TL arası siparişleriniz için: 4,48 TL,
  • 30-49,99 TL arası siparişleriniz için: 8,26 TL,
  • 50 TL ve üzeri siparişler, desi bazlı mevcut anlaşma fiyatları üzerinden faturalandırma yapılmaktadır.

Kargonuz ile ilgili herhangi bir sıkıntı durumunda Trendyol iletişim merkezini arayarak sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Related posts