in

Geliyor Gelmekte Olan! The Witcher 2. Sezondan İlk Video Paylaşıldı! 2. Sezon Ne Zaman?

Netflix’in en çok izlenen orjinal yapımlarından olan The Witcher dizisinin 2. sezonundan ilk video The Witcher’ın resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı. The Witcher’ın 2. sezonu hakkında paylaşılan video kısa süre içerisinde binlerce beğeni aldı.

İlk olarak 20 Aralık 2019’da Netflix platformundan yayınlanan The Witcher dizisi ilk sezonuyla oldukça beğenilmiş ve büyük bir hayran kitlesi elde etmişti. Hayranlar The Witcher’ın 2. sezonunu beklerken dizinin 2. sezonu hakkında ilk video paylaşıldı.

Geliyor Gelmekte Olan The Witcher 2 Sezondan İlk Video Paylaşıldı 2 Sezon Ne Zaman

Covid-19 salgınına karşı alınan önlemler dolayısıyla birçok dizinin çekimleri durdurulmuştu. Yeni sezon çekimleri durdurulan diziler arasında The Witcher’da vardı. Hayranlar The Witcher’ın 2. sezonunu beklerken Netflix, dizinin 2. sezonu ile ilgili bir fragman yayınladı.

The Witcher 2. Sezondan İlk Video Paylaşıldı!

The Witcher resmi Twitter hesabından “2. Sezonda kader, Cintra’nın aslan yavrusunu bekliyor” açıklaması ve #GeekedWeek etiketiyle paylaşıldı.

The Witcher’ın 2. sezonu ile ilgili paylaşılan video kısacıkta olsa hayranlar dizinin 2. sezonu için heyecanlanmaya başladılar bile.

[rb_related title=”İLGİLİ HABERLER” total=”2″ style=”dark”]

The Witcher 2. Sezon Ne Zaman?

‘The Witcher’ 1. sezon, 20 Aralık 2019’da tamamı Netflix’te yayınlandı. İlk sezon, her biri yaklaşık 47-67 dakikalık sekiz bölümden oluşuyor. Prömiyerinden önce Netflix 3 Kasım 2019’da, 2021’de yayınlanması planlanan sekiz bölümlük 2. sezonu duyurdu.

Geliyor Gelmekte Olan The Witcher 2 Sezondan İlk Video Paylaşıldı 2 Sezon Ne Zaman

Bu planın ardından, ‘The Witcher’ın 2. sezonu Şubat 2020’de çekimlere başladı ancak Coronavirüs pandemisi nedeniyle Mart ayında kesintiye uğradı. 2. Sezon çekimleri 17 Ağustos 2020’de yeniden başladı. Maalesef 7 Kasım 2020’de tekrar durduruldu, ancak 24 Kasım 2020’de tekrar çekimlere başlanıldı. Dolayısıyla, henüz resmi bir çıkış tarihi açıklanmasa da The Witcher’ın 2. sezonunun 2021’de yayınlanmasını bekliyoruz.