The Walking Dead 11. Sezon: Çıkış Tarihi Açıklandı ve Fragman Yayınlandı

  • Whatsapp
The Walking Dead 11. Sezon: Çıkış Tarihi Açıklandı ve Fragman Yayınlandı

The Walking Dead 11. sezon ne zaman yayınlanacak sorusu sonunda yanıt buldu. Aradan onca zaman geçmesine rağmen dizinin 11. sezonun çıkmasının nedenlerinden biri de koronavirüs salgını. The Walking Dead yeni sezonun çıkış tarihine ilişkin detaylar haberimizde olacak.

Loading...
The Walking Dead 11. Sezon: Çıkış Tarihi Açıklandı ve Fragman Yayınlandı

The Walking Dead, Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard’ın aynı adlı kitabına dayanan kıyamet sonrası bir korku dizisidir. Şu anda 153 bölümden oluşan 10 sezonu var. The Walking Dead 11. sezon yakında geliyor. Gelecek bölümle ilgili ayrıntıları öğrenmek için okumaya devam edin.

The Walking Dead 11. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Koronavirüs pandemisi nedeniyle, ‘The Walking Dead’in son sezonunun çekimleri çok zorlaştı. Bu nedenle, son sezon kademeli olarak sekiz bölümlük üç parça halinde yayınlanacak.

Bu bölümlerden ilki, 15 Ağustos 2021’de AMCPlus’ta prömiyer yapacak. Ardından diğerleri, 22 Ağustos 2021’den itibaren yayınlanmaya başlanacak. Ardından, 22 Ağustos ile 10 Ekim arasında her hafta bir bölüm yayınlanacak ve ilk sekiz bölümlük kısım tamamlanacak. Ardından dizinin son bölümlerinin 2022 yılında yayınlanması bekleniyor.

Loading...

The Walking Dead 11. Sezon Fragmanı

25 Temmuz’da yeni bir The Walking Dead 11. sezon fragmanı yayınlandı. IGN tarafından yayınlanan fragman, Rick Grimes’ın “yaşam ya da ölüm” konuşmasını yapmasıyla başlıyor. 

The Walking Dead 11. Sezonda Kaç Bölüm Olacak?

The Walking Dead 11. sezon 24 bölüm ile dizinin en uzun sezonu olacak. The Walking Dead son sezonunun bölümleri sekiz bölümden oluşan üç grup halinde yayınlanacak. İlk sekiz bölüm 22 Ağustos – 10 Ekim 2021 tarihleri ​​arasında yayınlanacak.

The Walking Dead 11. Sezon Kadrosu

The Walking Dead 11. sezon kadrosunda Daryl rolünde Norman Reedus, Carol rolünde Melissa McBride, Maggie rolünde Lauren Cohan ve Negan rolünde Jeffrey Dean Morgan olacak.

The Walking Dead 11. Sezon: Çıkış Tarihi Açıklandı ve Fragman Yayınlandı

Geri dönecek olan diğer oyuncular arasında şunlar yer alıyor: Eugene rolünde Josh McDermitt, Rosita rolünde Christian Serratos, Gabriel rolünde Seth Gilliam, Aaron rolünde Ross Marquand, Ezekiel rolünde Khary Payton, Jerry rolünde Cooper Andrews ve Prenses rolünde Paola Lázaro.

Related posts