in

The Queen’s Gambit 2. Sezon Ne Zaman? 2. Sezon Gelecek mi?

‘The Queen’s Gambit’, Walter Tevis’in 1983’te yayınlanan isimsiz romanının bir uyarlamasıdır. Hikaye, Grandmaster olmayı hedefleyen yetim bir satranç dahisini anlatıyor.

Dizinin ilk sezonu yeni çıkmasına rağmen izleyiciler: The Queen’s Gambit 2. sezon ne zaman çıkacak? diye merak etmeye başladılar. Durum böyle olunca Haberzilla.com olarak bizde sizler için: The Queen’s Gambit 2. sezon gelecek mi? sorusuna cevap verdik.

The Queen’s Gambit 2. Sezon Çıkış Tarihi:

‘The Queen’s Gambit’ 1. sezonun yedi bölümü de 23 Ekim 2020’de Netflix’te yayınlandı.  Gösteri bir mini dizi olarak yaratıldığı için hikayenin devamı pek olası değil. Dahası, ilk sezon, kaynak materyalinin (isimsiz kitap) tüm içeriğini kapsamaktadır. Yukarıda belirtilen tüm faktörler göz önüne alındığında, ‘The Queen’s Gambit’ 2. sezon büyük olasılıkla iptal edildi.

The Queen's Gambit 2. Sezon Ne Zaman?

The Queen’s Gambit Konusu

‘The Queen’s Gambit’ bizi satranç dehası Beth Harmon ile tanıştırıyor ve onun hayatının bir yetimhanedeki sorunlu çocukluğundan bir Büyük Usta olarak yükselişine kadar izini sürüyor. Ayrıca sakinleştirici ve alkol bağımlılığı ile mücadelesine dair bir fikir ediniyoruz. Hikaye, sessiz, somurtkan ve görünüşte sıradan bir çocuk olan 8 yaşındaki Beth’in kısa bir bakışıyla başlıyor.

İLGİLİ HABER
Fargo 5. sezon ne zaman?

Ancak ilk satranç oyununu oynadığında insanların onun hakkındaki algısı değişiyor. Beth büyüdükçe daha keskin, daha odaklı ve kontrollü hale gelir. 16 yaşına geldiğinde ABD Açık Şampiyonasında yarışır. Ancak kariyerinde ilerledikçe, giderek daha fazla takıntılı hale gelir ve bu da onu yutmaya çalışan korkunç bir izolasyona neden olur.

The 100 8. Sezon Ne Zaman

The 100 8. Sezon Ne Zaman | 8. Sezon Olacak mı?

Watchmen 2. Sezon

Watchmen 2. Sezon Büyük İhtimalle Gelmeyecek