in ,

The Last of Us Dizisi Ne Zaman Çıkacak?

HBO, Game of Thrones ile elde ettiği muazzam başarının ardından yeni bir fantezi destanına bürünecek . Amerikalı yayıncı The Last of Us video oyununun dizisini yapacağını duyurdu. Bizde sizler için, The Last of Us dizisi çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, fragman ve daha fazlasını derledik.

The Last of Us dizisi ne zaman çıkacak?

HBO, The Last of Us için merakla beklenen uyarlamasını ne zaman yayınlayacağını henüz onaylamadı.

Koronavirüs enfeksiyonlarının oranına ve çekimlerin nerede yapılacağına bağlı olarak The Last of Us’un çıkış tarihini etkileyebilir.

Bununla birlikte, en iyi senaryoda, dizi 2021 veya 2022’de ekrana gelebilir.

The Last of Us dizisi ne zaman çıkacak

The Last of Us’un oyuncu kadrosunda kimler var?

HBO, Game of Thrones’un genç kahramanı Ellie olarak gösteriye liderlik eden İngiliz aktris Bella Ramsey ile oyuncu kadrosunu duyurmaya başladı.

Ona Game of Thrones ve The Mandalorian’ın arkadaşı Joel’i canlandıracak olan Pedro Pascal katılacak.

Bunun HBO için büyük bütçeli bir yapım olduğu göz önüne alındığında, izleyiciler zamanı geldiğinde duyurulacak bazı tanınabilir yüzler bekleyebilirler.

Oyuncu kadrosuyla birlikte, Çernobil yazarı Craig Mazin, video oyununun yaratıcısı Neil Druckmann ile birlikte The Last of Us için senaryolar üzerinde çalışmak üzere seçildi.

The Last of Us dizisi oyuncuları
The Last of Us başrolde Game of Thrones oyuncusu Bella Ramsey olacak 

The Last of Us dizisi konusu ne?

The Last of Us, bir hastalığın harabeye dönmüş medeniyetle dünyayı sakat bırakmasından ve enfekte olanların kan isteyen mutantlara dönüşmesinden yirmi yıl sonrasını anlatıyor.

Hikaye, içinde çok az sayıda kişinin kaldığı ve insanlık için son umut olarak görülen 14 yaşındaki Ellie’nin yer aldığı harap bir dünya hayal ediyor.

Joel Miller adlı bir karakter, Amerika’da seyahat ederken genç Ellie’yi bir karantina bölgesinden kaçırmak için çalışacak.

Joel onu güvende tutmaya çalışırken, hayatta kalmak için birbirlerine güvenmek zorunda kalacaklar.

The Last of Us dizisi konusu ne

The Last of Us dizisi için bir fragman var mı?

Henüz yeni başlayan The Last of Us için bir fragman yok, ancak HBO’nun çekimler başladığında veya gösteri yayınlandığında bir fragman yayınlaması muhtemel.

The Last of Us video oyunu ilk olarak 2013’te çıktı ve büyük bir başarı yakaladı ve ilham verici devam filmleri oldu.

Bu şov, HBO’nun bilgisayar oyunlarını televizyona uyarlama dünyasına en son girişini işaret ediyor ve gelecekte daha fazlası bekleniyor.

Netflix Cinsel İçerik

Netflix Cinsel İçerik Temalı Filmler

Mindhunter 3. sezon ne zaman?

Mindhunter 3. Sezon Ne Zaman?