in

The Boys 3. Sezon Ne Zaman? | 3. Sezon Çıkış Tarihi

Eric Kripke tarafından yaratılan ‘ The Boys ‘, bir süper kahraman televizyon dizisidir. Dizi, yozlaşmış süper kahramanları adalete teslim eden asayiş ekibini konu edinmektedir. Süper güçlere sahip bu kişilerin çoğu Vought International için çalışıyor ve kendilerine Yedi diyorlar.

İlk olarak 26 Temmuz 2019’da Amazon Prime Video’da yayınlanan seri, ilk on gününde 8 milyon izleyici toplayarak platformdaki en başarılı orijinal dizilerden biri haline geldi. Mizahı, yazımı, hikayesi ve performanslarıyla eleştirel beğeni topladı. İki başarılı sezonun ardından izleyiciler, yakın zamanda üçüncü bir sezon olup olmayacağını merak ediyorlar. İşte The Boys 3. sezon çıkış tarihi:

İLGİLİ HABER
The Last of Us Dizisi Ne Zaman Çıkacak?

The Boys 3. Sezon Ne Zaman?

23 Temmuz 2020’de, 2. sezonun başlangıcından önce üçüncü sezonun yenileneceği açıklandı. COVID-19 salgını dizinin üretim programını etkiledi, ancak sezon nihayet 24 Şubat 2021’de sıkı güvenlik önlemleriyle çekilmeye başlanıldı. Yeni sezonun Eylül 2021’de tamamlanması planlanıyor.

The Boys 3. Sezon Ne Zaman?

Dizinin ikinci sezon çekimleri Kasım 2019’da bitmiş olsa da, Eylül 2020’de yayınlandı. Aynı zaman çizelgesi 3. sezon için de geçerliyse, 2021’in sonundan önce herhangi bir zamanda yeni bir sezon görmemiz pek olası değil. Kısaca ‘ The Boys’un 3. sezonu 2021’in sonlarında veya 2022’nin başlarında yayınlanacak.

İLGİLİ HABER
Bridgerton 2.Sezon Ne Zaman? | 2. Sezon Çıkış Tarihi

Rick and Morty 5. sezon ne zaman

Rick and Morty Hayranlarına Müjde: 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

The 100 8. Sezon Ne Zaman

The 100 8. Sezon Ne Zaman | 8. Sezon Olacak mı?