in

The 100 8. Sezon Ne Zaman | 8. Sezon Olacak mı?

The CW’nin eski serilerinden birisi olan ‘The 100’, Kass Morgan’ın kendi adını taşıyan roman serisinin bir uyarlamasıdır. Kıyamet sonrası bilim-kurgu draması, Ark adlı bir uzay gemisinden dünyaya geri gönderilen bir grup suçlunun hayatta kalmasını konu alıyor.

Sevilen dizinin yeni sezonunun ne zaman olacağını merak ediyorsanız haberimizi okumaya devam edin. İşte The 100 8. sezon olacak mı? sorusunun cevabı:

The 100 8. Sezon Ne Zaman

The 100 8. Sezon Çıkış Tarihi: İptal mi Edildi?

‘The 100’ 7. sezonun prömiyeri 20 Mayıs 2020’de The CW’de yapıldı . 30 Eylül 2020’de 16. bölümüyle sona erdi. Final, Clarke’ın Lexa ile yüzleşmesi ile bitiyor Ancak Clarke başarısız olur ve bu tüm insanlığı tehdit altına alır. Raven karara itiraz etmek için adım attığında, Müritler ve Sanctum halkı arasında bir çatışma çıkar.

7. sezonun oldukça kesin bir final sunduğunu kabul etmeliyiz. Öyleyse hikayenin buradan devam etmesi için herhangi bir neden var mı? Maalesef cevap HAYIR! 7. sezon The CW tarafından duyurulduğunda, serinin son sezonu olacağı zaten onaylanmıştı. Ağustos 2019’da, yaratıcısı Jason Rothenberg haberi Twitter profilinde paylaştı:

İLGİLİ HABER
Rick and Morty Hayranlarına Müjde: 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

“# The100 6. Sezon finaline sadece birkaç gün kaldı, paylaşacağım acı tatlı haberlerim var: 7. Sezon finalimiz olacak. Hikayemizi istediğimiz şekilde anlatmamıza ve diziyi şartlarımıza göre tamamlamamıza her zaman izin verdiği için WB & CW’ye sonsuza dek minnettarız. Bu ne kadar inanılmaz bir yolculuktu! “

İLGİLİ HABER
Watchmen 2. Sezon Büyük İhtimalle Gelmeyecek

The Boys 3. Sezon Ne Zaman?

The Boys 3. Sezon Ne Zaman? | 3. Sezon Çıkış Tarihi

The Queen's Gambit 2. Sezon Gelecek mi?

The Queen’s Gambit 2. Sezon Ne Zaman? 2. Sezon Gelecek mi?