Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu İnternet Sitesi, okuduğunuz, dinlediğiniz veya gördüğünüz her türlü içeriği yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Haberzilla ve alt organları, bu İnternet Sitesinde yer alan bilgilerin doğru ve güncel olması konusunda büyük bir özen göstermektedir. Ancak; İnternet Sitesi veya içeriği ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Yani hususi olarak; İnternet Sitesi ve sunulan bilgilerin veya bağlantı verdiği içeriklerin kesinliği, eksiksizliği, yasalara uygunluğu, güncelliği, kullanılabilirliği veya doğruluğu ile ilgili herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. Haberzilla, bu İnternet Sitesinin kullanımının herhangi bir sorunu beraberinde getirmeyeceğini veya bağlantınızın kesilmeyeceğini de aynı şekilde temin etmemektedir.

Haberzilla, İnternet Sitesinde yer alan eskimiş bilgileri kaldırmakla veya güncellemekle veya düzeltmekle yükümlü değildir. Haberzilla ayrıca, bu İnternet Sitesinde yer alan bilgileri dilediği vakit, önceden bildirmeksizin, düzeltme, genişletme veya herhangi diğer bir şekilde yeniden düzenleme hakkını saklı tutmaktadır.

Bu İnternet Sitesini kullandığınızda veya e-posta ya da iletişim formları üzerinden bizimle irtibat kurduğunuzda, Haberzilla’ya göndermek istediğiniz tüm verilen şifrelenmeden aktarılmasına onayınızı vermiş sayılırsınız. Bu kanallar üzerinden gönderilen tüm veriler gizli veya güvenilir değildir, kaybolabilir veya üçüncü taraflarca görüntülenebilir, yolu kesilebilir veya değiştirilebilir ve ülke sınırlarının ötesine geçebilir. İnternetin işleyiş yapısı ve içerisinde barındırdığı riskler gereği, tarafınızca yürütülen tüm veri aktarmaları kendi riskiniz altındadır. Diğer hükümler ancak Habberzilla tarafından şifreli gönderim seçeneği sunulması durumunda geçerlidir. Haberzilla ile elektronik ortam üzerinden irtibata geçerek, Haberzilla’nın da sizinle elektronik ortam üzerinden iletişim kurmasına izin vermiş bulunursunuz.

E-posta veya diğer bir elektronik mesaj gönderim sistemi üzerinden Haberzilla ile veya Haberzilla tarafından gönderilen mesajların sebebiyet verdiği herhangi bir hasardan Haberzilla, ne size, ne bir başkasına karşı sorumlu tutulamaz.