in

Son Dakika: Kanye West ve Irina Shayk Aşkı Magazin Dünyasını Salladı

Gelen son dakika haberine göre; Kim Kardashian ile boşanma aşamasında olan Kanye West’in model Irina Shayk ile ilişkisi belgelendi. Kanye West, Fransa’nın Provence kentinde 35 yaşındaki Irina ile birlikte Villa La Coste adlı 600 dönümlük lüks bir otelde kaldıkları romantik görüntüler magazin dünyasını salladı.

Kanye West altı yıllık karısı Kim Kardashian’dan boşandıktan Irina Shayk ile olan söylentileri doğruladı.

Kanye West, Fransa’nın Provence kentinde 35 yaşındaki Irina ile birlikte Villa La Coste adlı 600 dönümlük lüks bir otelde kaldıkları romantik görüntüler magazin dünyasını salladı.

Irina Shayk geçmişte futbol yıldızı Cristiano Ronaldo ile çıktı, Bradley Cooper ile bir çocuğu oldu ve şimdi ise Kanye West ile çıkıyor.

Irina Shayk Kimdir?

Kanye West ve Irina Shayk aşkının magazin dünyasına düşmesinin ardından insanlar Irina Shayk’ın kim olduğunu merak etmeye başladılar. Peki Irina Shayk kim? İşte detaylar…

Son Dakika Kanye West ve Irina Shayk Aşkı Magazin Dünyasını Salladı

Irina Shayk Kaç Yaşında?

Irina Shayk 35 yaşında.

Irina Shayk Ne İş Yapıyor?

Irina Shayk, 2014 yılında gişe rekorları kıran Hercules’te Megara olarak sinema dünyasına adım attı. Irina Shayk bir model ve oyuncudur.

Irina Shayk Kimlerle Çıktı?

Irina Shayk, daha önce Hollywood’un ünlülerinden Bradley Cooper ile çıkmıştı, ancak çift 2019’da dört yıllık ilişkileri bitti. Shayk ve Cooper,’ın Lea De Seine Shayk Cooper adında dört yaşında bir kızları vardır.

Cooper ile çıkmadan önce Shayk, 2010’dan 2015’e kadar Cristiano Ronaldo ile çıktı. Söylentilere göre ikili, Shayk’in Ronaldo’nun annesiyle anlaşamaması nedeniyle ayrıldı.

Irina Shayk Ve Kanye West Nasıl Tanıştı?

Shayk ve West’in 10 yıldan fazla bir süre önce, ‘Power’ şarkısının müzik videosu setinde tanıştığı bildirildi.

Şarkının klibinde Kanye West, Jessica White, Diandra Forrest ve Shayk gibi güzel kadınlarla çevriliydi.