Snowpiercer 3. Sezon Ne Zaman? 3. Sezon Gelecek mi?

  • Whatsapp
Snowpiercer 3. Sezon Ne Zaman? 3. Sezon Gelecek mi?

Josh Friedman ve Graeme Manson tarafından yaratılan Snowpiercer dizisi bir trendeki yolcuları takip eden kıyamet sonrası bir gerilim televizyon dizisidir. Dünyanın donmasından yedi yıl sonra, sürekli hareket eden tren hayatta kalan insanları taşıyor. 

Loading...

Dizi, hayatta kalan insanlar arasındaki sosyo-politik dinamikleri araştırıyor. Dizi, aynı adlı 2013 filmine ve aynı adlı Fransız çizgi romanına dayanıyor.

İlk olarak 17 Mayıs 2020’de yayınlanan ‘Snowpiercer’, yılın en iyi yeni drama dizisi oldu. Dizi, toplum üzerindeki yansımaları nedeniyle övgü toplarken, bazı eleştirmenler, filmin yakaladığı hikayenin politik ve ahlaki atmosferine nüanslı bir bakış açısı getirmediğini söylediler. 

Snowpiercer 3. Sezon Ne Zaman? 3. Sezon Gelecek mi?

Ek olarak, ikinci sezonun reytingleri 1. sezona göre %21, izlenme oranı ise %26 düştü. Dizinin geleceği hakkında endişeleniyorsanız ve 3. sezon olup olmayacağını bilmek istiyorsanız, bu haberde sizlere Snowpiercer 3. sezon ne zaman olacağı hakkında bilgi verdik.

Snowpiercer 3. Sezon Çıkış Tarihi: Ne Zaman Yayınlanacak?

Snowpiercer 3. sezon duyursu, ikinci sezon başlamadan önce 19 Ocak 2021’de yapıldı. Ancak henüz kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Üçüncü sezonun çekimlerine 2021 Mart ayının başlarında başlandığı ve hayranların yeni bölümleri izlemek için bir süre beklemesi gerektiği bildirildi. Ayrıca, yeni bir sezonun genellikle yaklaşık bir yıllık bir aradan sonra yayınlandığını göz önünde bulundurursak, hayranlar ‘Snowpiercer’ 3. sezonunun 2022’nin başlarında yayınlanmasını bekleyebilirler.

Loading...

Snowpiercer 3. Sezon Oyuncular: Kimler Olabilir?

Önemli oyuncuların çoğunun 3. sezonda rollerini yeniden oynamaları bekleniyor. Buna Jennifer Connelly (Melanie Cavill), Daveed Diggs (Andre Layton), Sean Bean (Mr. Wilford), Mickey Sumner (Bess Till) ve Lena Hall da dahildir.

Snowpiercer 3. Sezon Ne Zaman? 3. Sezon Gelecek mi?

Dizide önemli karakterleri canlandıran diğer aktörler ise Alison Wright (Ruth Wardell), Iddo Goldberg (Bennett Knox), Steven Ogg (Pike), Sam Otto (John “Oz” Osweiller), Katie McGuinness (Josie Wellstead) ve Sheila Vand’dır.

Snowpiercer 3. Sezon Konusu: Ne Hakkında Olabilir?

Snowpiercer 2. sezonda insanlar arasındaki uçurumun onları bir iç savaşın eşiğine getirdiğini görüyoruz. Bazı insanlar Layton’ın tarafını seçmiş olsa da, diğerleri Snowpiercer’ın yaratıcısı Bay Wilford’ın yanındadır. 

Bay Wilford, Layton ondan yardım almak zorunda kaldığında kontrolü yeniden ele geçirdi ve şimdi gücün elinde kalmasını sağlamak için elinden gelen her şeyi yapıyor. 

3. sezonda ise, Layton ve Bay Wilford arasında sadakatleri sallanırken trendeki insanlar arasındaki dinamiklerin nasıl değişmeye devam edeceğini göreceğiz. 

Related posts