Siyah Peynir Nedir? Ne Demek? Ne Anlama Gelir?

  • Whatsapp
Siyah Peynir Nedir? Ne Demek? Ne Anlama Gelir?

Dilimizdeki bazı kelimelerin anlamları bilinmeyebiliyor. Bu kelimelerden birisi de siyah peynir kelimesidir. Peki, siyah peynir ne demek? Türk Dil Kurumu’na göre siyah peynir ne anlama gelir? Siyah peynir nedir? İşte bilgiler…

Loading...
Siyah Peynir Nedir? Ne Demek? Ne Anlama Gelir?

İnternette efsaneleşmiş bazı şeyler vardır. Zamanla efsane haline gelen şeylerden birisi ise siyah peynirdir. Hatta bu kelime öyle bir efsane haline gelmiştir ki Google’da aylık 1.700.000 kişi ‘Siyah peynir‘ araması yapıyor.

Siyah peynirin nasıl bu kadar popüler olduğu hâlâ bilinmemektedir. İnsanlar bu kelimeyi duyunca siyah peynirin anlamı nedir? diye soruyor. Peki, Siyah peynir ne demek? İşte detaylar…

Loading...

Siyah Peynirin Anlamı Nedir?

Siyah peynir, madenlerinden elde edilen kömür ve cheddar ile yapılan besleyici gücü fazla bir peynir türüdür. Siyah peynir internet ortamında ise en çok +18 sitelerde kullanılır. +18 sitelerde siyah peynir kelimesi erotik bir anlama gelir.

Siyah Peynir Neden Bu Kadar Popüler Oldu?

Bu kelime “Google’a siyah peynir yazsana bi“ dilden dile dolanarak internette ünlü oldu. Genellikle arkadaşlar arasında makarası yapılan bu siyah peynir hala internette var olmaya devam ediyor.

Related posts