in

See 2. Sezon Ne Zaman? | 2.Sezon Çıkış Tarihi

‘See’, insanların artık görme duyusuna sahip olmadığı distopik bir dünyada geçen bir bilim kurgu drama dizisidir. Ölümcül bir virüs salgını, Dünya nüfusunun çoğunu yok ediyor ve onu canlı kılanlar (iki milyondan az insan) kör oluyor. Bu özellik nesiller boyu geçer ve insanlık etkileşim, inşa, avlanma ve hayatta kalmanın yeni yollarını bulmak zorundalardır.

See 2. Sezon Ne Zaman

Dizi, Steven Knight tarafından yazılmış ve yaratılmış ve Francis Lawrence tarafından yönetilmiştir . ‘See’ izleyicileri arasında son derece popüler olduğunu kanıtladı ve neyse ki Apple, şovun bir başka sezonunu alacağımızı doğruladı. İşte ‘See’ 2. sezon ne zaman? sorusunun cevabı:

See 2. Sezon Ne Zaman?

‘See’ 1. sezonu 1 Kasım 2019’da Apple TV + ‘da gösterime girdi ve 6 Aralık 2019’da sekizinci bölümüyle sona erdi. See, Apple’ın ilk dizi dalgasının bir parçasıydı ve tıpkı benzerleri gibi – ‘ The Morning Show ‘, ‘ Dickinson ‘ ve ‘ For All Mankind ‘ – 2. sezon için erken bir yenileme kazandı.

See 2. Sezon Ne Zaman

İşte See 2. sezon çıkış tarihi:

İkinci sezonu için çekimler Şubat 2020’de başladı, ancak kısa bir süre sonra Mart 2020’de devam eden koronavirüs krizi nedeniyle üretim durma noktasına geldi. Bununla birlikte, gösterinin gerekli sağlık ve güvenlik protokollerine bağlı kalarak Ekim 2020’de çekime devam ettiği bildirildi. Her şey yolunda giderse, hayranlar 2. sezonun 2021’in başlarında yayınlanmasını bekleyebilir.

See 2. Sezon Oyuncuları

Başlıca oyuncu kadrosunun 2. sezon için geri gelmesi bekleniyor. Buna, Baba Voss rolünde Jason Momoa, Maghra rolünde Hera Hilmarsdottir, Paris rolünde Alfre Woodard, Haniwa rolünde Nesta Cooper, Kofun rolünde Archie Madekwe, Kraliçe Kane rolünde Sylvia Hoeks, Franz Drameh Boots, Tamacti Jun olarak Christian Camargo ve Jerlamarel olarak Joshua Henry var.

Netflix And Chill Ne Demek?

Chill Ne Demek? | Netflix And Chill Ne Demek?

yabancı erotik filmler

Erotik Filmler | En İyi Yabancı Erotik Filmler