in

Rocket League Mobil Oyunu Duyuruldu! Rocket League Sideswipe Geliyor

Psyonix, yeni ücretsiz oynanabilen Rocket League Sideswipe mobil oyununu duyurdu ve bu yılın ilerleyen günlerinde iOS ve Android’de çıkacak.

Adından da anlaşılacağı gibi, Rocket League Sideswipe, araba futbol oyunu serisinin 2D versiyonu. Mobil oyun bu yılın ilerleyen zamanlarında çıkacak. 

Sideswipe, oyuncuların kaydırma perspektifinde gezinmek için telefonlarının dokunmatik kontrollerini kullanmalarına izin verecek. Maçlar, küçük ekran deneyimine uyum sağlamak için 1v1 veya 2v2 modlarıyla her biri 2 dakika uzunluğunda olacak.

Psyonix şunları söyledi:

” Rocket League Sideswipe  için bu yılın ilerleyen günlerinde iOS ve Android’de ücretsiz olarak dünya çapında bir lansman hedefliyoruz  . Bugünden itibaren, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki oyuncular, Google Play Store üzerinden Android’de sınırlı süreli Bölgesel Alfa testine katılabilecekler. Önümüzdeki aylarda başka bölgelerde de gelecekteki betalar hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız. “

İLGİLİ HABER
CS:GO Ping Sorunu Yaşayanlar Toplanın! İşte CS:GO Ping Düşürme Yöntemleri

Orijinal Rocket League: Sideswipe gibi, oyuncuların garajda kapsamlı araç özelleştirme seçeneklerine sahip olmasına da olanak tanıyor:

Rocket League Mobil Oyunu

Psyonix, oyunun hem deneyimli hem de yeni oyunculara hitap edeceğinden de bahsetti. Ayrıca oyunun kontrol sistemi herkes için öğrenmesi kolay olacağı da belirtildi. Bununla birlikte, rekabetçi oyuncuların sıralamalarda yükselmek için öğrenebileceği bazı gelişmiş teknikler bu oyunda da olacak.

CS:GO Ping Düşürme Yöntemleri

CS:GO Ping Sorunu Yaşayanlar Toplanın! İşte CS:GO Ping Düşürme Yöntemleri

Windows 10 Sun Valley Güncellemesi

Windows 10 Sun Valley Güncellemesi İle Yepyeni Simgeler Geliyor