in

Riverdale hayranlarına müjde: Riverdale 6. sezon ne zaman?

Riverdale 6. sezon ne zaman? diye merak ediyorsanız bu haberimizde Riverdale 6. sezon çıkış tarihini açıkladık. İşte Netflix’in en popüler dizilerinden olan Riverdale‘nin yeni sezon tarihi.

Riverdale, 2017’de The CW ve Netflix’te ilk başladığından beri her geçen gün daha fazla hayran kitlesine sahip oluyor. 2017’den bu yana dizi’de seri katiller, şehvetli aşklar ve aşırı dramatik gençlik dramaları yaşandı. Beşinci sezon yeni çıkmasına rağmen izleyiciler Riverdale 6. sezon tarihini merak ediyor.

Riverdale 6. sezon ne zaman

Riverdale 6. sezon ne zaman?

Riverdale, geçtiğimiz sezondaki zaman sıçramasından bu yana büyük ölçüde değişti ve bu şovu tamamen yeni bir çağa taşıdı. Bu yüzden bazı hayranlar, 5. sezonun dizinin finali olacağından endişe etmeye başlamıştı.

Ancak şükürler olsun ki henüz dizinin geleceği hakkında endişelenmenize gerek yok. Geçtiğimiz günlerde dizinin yapımcıları Riverdale‘nin 6. sezonunu onayladıklarını doğruladılar.

CW Başkanı ve CEO’su Mark Pedowitz şunları söyledi: “Yeni sezona sadece birkaç hafta girmiş olsak da, bu erken yenilemelerle gelecek sezona stratejik bir avantaj sağlamak istedik ve bu da prodüksiyon ekiplerimizin hikaye hatlarını düzenlemeye başlamasına olanak tanıyor” dedi.

Riverdale çekimleri genellikle Ekim ayında başlar, ancak ne yazık ki, pandemi nedeniyle çekimlerin durdurulması gerektiğinden, beşinci sezon için durum böyle değildi.

Henüz altıncı sezon için çıkış tarihi açıklanmadı, ancak bu erken yenileme ile Riverdale’in 2021’in sonlarına kadar daha fazla yeni bölümle geri dönme şansı var.

İLGİLİ HABER
+ 18 Diziler | Cinselliğin Dozunun Kaçtığı Yabancı Diziler
Mercedes-Benz: Elektrikli C-Serisi

Mercedes-Benz: Elektrikli C-Serisi’nin 2024’ten sonra gelmesi muhtemel

PUBG Mobile New State hangi telefonlarda var?

PUBG New State hangi telefonlarda var? PUBG New State ön kayıt nasıl yapılır?