in

Rick and Morty Sevenlere Müjde! 5. Sezon Geliyor!

Rick and Morty 5. sezon ne zaman gelecek? diye merak ediyorsanız bu haberimiz Rick and Morty 5. sezon yayın tarihini açıkladık.

Rick and Morty 5. sezon ne zaman gelecek? diye merak ediyorsanız bu haberimiz tam size göre. En sevilen animasyon dizilerinden olan Rick and Morty’nin 5. sezonu yakında sevenleri ile buluşacak. Peki ne zaman?

Rick and Morty, garip bilim adamı Rick ve torunu Morty’nin maceralarını anlatan bir yetişkin animasyon dizisidir. Dan Harmon ve Justin Roiland tarafından yaratılan bu dizi şu ana kadar toplam dört sezon yayınladı. Dizinin hayranları 5. sezonun ne zaman yayınlanacağını merak ediyor.

Rick and Morty Sevenlere Müjde 5 Sezon Geliyor

Rick and Morty 5. Sezon Ne Zaman?

“Rick and Morty” 4. sezon 10 Kasım 2019’da Adult Swim’de yayınlandı. Sezonun ilk beş bölümü haftalık olarak yayınlandı ve son bölüm 15 Aralık 2019’da yayınlandı. 4. sezonun ilk yarısı 22 Aralık 2019’da Netflix’te yayınlandı. Son beş bölüm 3 Mayıs 2020’de yayınlandı. Bununla birlikte, son bölümler Netflix’te bir hafta sonra sevenleriyle buluştu.

Yapımcı kanal, Mayıs 2018’de dizinin en az yetmiş bölümünü onayladı. Yazarlar senaryoyu çoktan tamamladılar – hatta yedinci sezon için çalışmalara başladıkları bildirildi. Mayıs 2020’de ortak yapımcı Justin Roiland, 5. sezonun yapım aşamasında olduğunu ve yayın tarihinin yapım süresine bağlı olduğunu belirtti.