in

PUBG Sezon 18 Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile Sezon 18 çıkış tarihi: Çıkış tarihi, gelecek özellikleri, nasıl oynanacağını ve yeni harita hakkında bilmeniz gereken her şey: PUBG Mobile, Runic Power güncellemesinden sadece birkaç gün sonra gelen Sezon 17’nin ortasına ulaştı. O zamandan beri, 18. Sezonun beraberinde getirebileceği yeni sezon hakkında birçok tahmin yapıldı.

PUBG Mobile 18. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

17. sezonun 5. haftası çoktan başladığından, 18. sezona sadece üç hafta kaldı ve Mart ortasında hafta ortası 07: 30’da (IST) başlaması bekleniyor. Her zaman olduğu gibi, yeni sezon her oyuncunun kademelerinin sıfırlanmasıyla başlayacak ve ardından yeni ifadeler, görünümler (araçlar ve silahlar için) ve kostümlerle gelecek.

PUBG Sezon 18

Sezon 17’nin Royale Passi sona erdikten sonra, RP bölümü 24 saat boyunca kilitlenecek ve oyuncular 17. Sezon’un ödüllerine erişemeyecek. 18. Sezon Roya Pass’ın nasıl görünebileceğine dair olası bir güncelleme burada.

PUBG Mobile Sezon 18 çıkış tarihi: Çıkış tarihi, gelecek özellikleri, nasıl oynanacağını ve yeni harita hakkında bilmeniz gereken her şey:

PUBG Mobile 18. Sezon Güncellemesi

Bu yeni sezon ve gelecek sezon 1.3 Güncellemesiyle birlikte Karakin haritası oyunculara sunulacak. Bu, PUBG Mobile’daki harita sayısını altıya çıkaracak: Erangel, Miramar, Sanhok, Vikendi ve Livik. Karakin, ilk olarak Şubat 2020’de PUBG’nin PC sürümünde piyasaya sürüldü. Artık Mobil sürüm için de mevcut. Küçük bir harita olması nedeniyle sadece 64 oyuncu olacak Karakin lobisi var.

Harita, 8 × 8 km uzunluğunda bir harita olan Miramar’a çok benziyor. Karakin, Kuzey Afrika’da, çok az bitki örtüsüne sahip, çöl benzeri bir tarlanın ortasında yer almaktadır. Tıpkı Miramar’da gördüğümüz gibi sırt ve çukurlarla dolu. Bununla birlikte, haritaya dağılmış hafif çimen parçalarına sahip. Miramar’a benziyor ve haritada birkaç küçük köy var.

Better Call Saul 5. Sezon

“Better Call Saul” 5. Sezon Ne Zaman Netflix’te Olacak?

TELEGRAM KİŞİ ENGELLEME NASIL YAPILIR?

Telegram Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?