in

PUBG New State hangi telefonlarda var? PUBG New State ön kayıt nasıl yapılır?

PUBG Mobile New State hangi telefonlarda var? diye merak ediyorsanız bu haberimizde PUBG New State oyununun çıkacağı telefonları listeledik.

PUBG New State sürümü, PUBG Studio ve Krafton tarafından resmi olarak duyuruldu. Yeni battle royale oyunu, son derece popüler PUBG Mobile’ın devam oyunudur ve Android ve iOS kullanıcıları için yakında yayınlanacak. 

PUBG New State hangi telefonlarda var? PUBG New State ön kayıt nasıl yapılır?

Daha önce bir PUBG Mobile devam filminin çalışmalarda olduğunu ve önümüzdeki hafta geleceğini bildirmiştik. Krafton’ın bizim için bir sürprizi olduğu ve bu hafta PUBG: New State ön kayıt fragmanını yayınlayacağı ortaya çıkmıştı. Fragmanın dışında, PUBG New State hakkında çok az şey biliniyor. İşte yepyeni PUBG Mobile oyunu hakkında her şey.

PUBG New State hangi telefonlarda var? PUBG New State sistem gereksinimleri nedir?

PUBG New State hangi telefonlarda var? PUBG New State ön kayıt nasıl yapılır?

PUBG New State, Android 6.0 veya daha üstünü çalıştıran cihazlar ve en az 2,5 GB RAM bulunan telefonlar içindir. PUBG New State’in sunduğu grafiklere bakıldığında, en güçlü oyun akıllı telefonunu bile sınırlarına kadar zorlama potansiyeline sahip.

PUBG New State nasıl bir oyun? Hangi yılda geçecek?

Ayrıca PUBG New State fragmanı, başlık hakkında yaptığımız bazı spekülasyonları doğruluyor. Yeni başlayanlar için, oyun gelecekte geçecek (kesin olmak gerekirse 2051). Distopik bir ortamda ayarlanmış yeni bir harita da bulunuyor. 

Yeni oyun mekaniği, bir drone ve düşman ateşini engellemek için konuşlandırılabilen genişletilebilir bir kalkan aracılığıyla loot toplamayı sağlıyor. Beklendiği gibi, grafikler orijinal PUBG Mobile’dan önemli ölçüde daha iyi. Şu anda PUBG New State oynanışı hakkında bildiğimiz tek şey bu.

PUBG New State ön kayıt bağlantısı

PUBG Mobile New State hem iOS hem de Android telefonlara indirilebilecek. Fakat şu anda sadece Android cihaz kullanan kullanıcılar Google Play Store’dan ön kayıt yapabiliyorlar. iOS telefonlar için açıklamada bulunan yapımcılar, oyunun kısa bir süre sonra iOS cihazlar içinde ön kayıt başvurusunun yayınlayacaklarını söylediler.

PUBG Mobile New State ön kayıt yaptırmak istiyorsanız buradaki bağlantıyı kullanarak ön kayıt yapabilirsiniz. Oyunun ön siparişini verenler sınırlı araç kaplaması gibi özel avantajlar elde edecekler.

İLGİLİ HABER
İnsanlar 2020'de Uygulamalara 111 Milyar Dolar Harcadı
Riverdale 6. sezon ne zaman

Riverdale hayranlarına müjde: Riverdale 6. sezon ne zaman?

TikTok makarnası tarifi

Son zamanların en popüler tarifi ‘TikTok Makarnası’ nasıl yapılır?