in

PUBG Lite 29 Nisan’da Dünya Çapında Resmi Olarak Kapatılacak: İşte Nedeni

Battle royale oyunu PUBG’nin düşük seviye versiyonu olan PUBG Lite veya PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite, 29 Nisan’da resmi olarak kapanıyor. PUBG Lite’ın kapanma haberi geliştiriciler Krafton tarafından resmi web sitesinde bir mesajla doğrulandı.

“Bizimle birlikte olan şaşırtıcı sayıda PUBG Lite hayranından gelen tutku ve destek için derinden minnettarız. Covid-19 salgınının zorlu zamanlarında, PUBG Lite’ın hayranlarımıza eğlenceli bir yol sağladığını umuyoruz. güvende kalın, “dedi geliştirici.

“Maalesef, çok düşündükten sonra zor bir karar verdik ve yolculuğumuzun sona ermesinin zamanı geldi. PUBG Lite hizmetinin 29 Nisan 2021’de (UTC) sona ermesinin planlandığını üzülerek bildiriyoruz.” dedi geliştirici.

Ayrıca PUBG Lite Facebook sayfası, oyun hizmetinin sona ermesinden sonra ve bir sonraki duyuruya kadar aktif kalacağı da duyuruldu.

PUBG Lite 29 Nisan'da Dünya Çapında Resmi Olarak Kapatılacak: İşte Nedeni

Geliştiriciler, “En içten özürlerimizin yanı sıra herkese en derin minnettarlığımızı iletmek istiyoruz. Bizimle vakit geçirmenizi gerçekten umuyoruz ve lütfen gelecekteki çabalarımızı dört gözle bekliyoruz” dedi.

İLGİLİ HABER
Valorant Hata Kodu 138 | Nedir ve Nasıl Düzeltilir?

PUBG Lite, pandemi aylarının en popüler oyunlarından biriydi. Oyun, özel grafik kartları olmadan düşük kaliteli Android akıllı telefonlarda ve giriş seviyesi bilgisayarlarda oynanabilir hale getirmek için dünya çapında 2019 sonunda piyasaya sürüldü.

PUBG Lite Ne Zaman Kapanacak?

PUBG Lite Kullananlara Üzücü Haber! PUBG Lite Ne Zaman Kapanacak?

Dişler Neden Sararır ve Bunun Olmasını Nasıl Önleyebilirsiniz?

Dişler Neden Sararır ve Bunun Olmasını Nasıl Önleyebilirsiniz?