in

Outlander 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Diana Gabaldon’un aynı adlı kitap serisine dayanan ‘ Outlander ‘ tarihi bir kurgu dramasıdır. Dizi, 20. yüzyıldan 18. yüzyıl İskoçya’sına sihirli bir şekilde taşınan Claire Randall adlı bir kadının hikayesini anlatıyor. Dizi, çeşitli mevsimler boyunca, kahramanın geçmişteki insanlarla ve onu şu anda arayan kocasıyla olan ilişkisini konu almaktadır.

Hayranlar Outlander 6. Sezonun ne zaman çıkacağını bilmek istiyor. İşte bunun hakkında bilmeniz gereken her şey.

Outlander 6.Sezon Çıkış Tarihi

‘Outlander’ 5. Sezon , 16 Şubat 2020’de Starz’da gösterime girdi ve 10 Mayıs 2020’de sona erdi. Yapımcılar,12 bölümlük altıncı sezon için yeşil ışık yaktı. Dizinin çekimlerin Mayıs 2020’de başlaması ve sonbaharda yayınlanması bekleniyordu. Ancak koronavirüs salgını nedeniyle ekip planlarını askıya almak zorunda kaldı.

Outlander 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Şovun yapımcılarından biri olan Sam Heughan, yeni sezonun ilk bölümün senaryosunu aldıklarını doğruladı ve sezonun geri kalanının da harika geçeceğine söz verdi. Ayrıca Caitriona Balfe, korona kısıtlamalarına rağmen çalışmaların hala devam ettiğini doğruladı.

Görünüşe göre ‘Outlander’ ekibi mümkün olan en kısa sürede çekimlere hazır, Bu durumda, ‘Outlander’ Sezon 6’nın 2022’de bir ara çıkmasını bekliyoruz .

İLGİLİ HABER
The Boys 3. Sezon Ne Zaman? | 3. Sezon Çıkış Tarihi

Outlander 6. Sezon Oyuncuları

‘Outlander’ başrollerde Caitriona Balfe ve Sam Heughan’ı, Claire ve Jamie’yi canlandırıyor. Diğer önemli oyuncular arasında Brianna Randall Fraser rolünde Sophie Skelton, Roger Wakefield rolünde Richard Rankin, Fergus rolünde Cesar Domboy, Dougal MacKenzie rolünde Graham McTavish ve Marsali rolünde Lauren Lyle yer alıyor. Tüm oyuncuların, Sezon 6’ya geri dönmesi bekleniyor.

Steam'den Bedava Oyun Almak Mümkün mü?

Steam’den Bedava Oyun Almak Mümkün mü? Nasıl Alınır?

Türk Telekom Sil Süpür Gözükmüyor! Nasıl Düzeltilir?

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor! Sil Süpür Gözükmüyor Hatası Çözümü