Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Ne Zaman Çıkacak? Türkiye Vizyon Tarihi Açıklandı mı?

  • Whatsapp

Örümcek Adam: Eve Dönüş filmi ne zaman sinemalarda olacak? diye sorgulayanların sayısı epey fazla. İnsanlar yeni Örümcek Adam filmi için oldukça heyecanlı. Filmin yapımcıları geçtiğimiz günlerde yeni bir fragman yayınladılar. Fragmanla birlikte filmin ne zaman çıkacağını da açıkladılar. Peki vizyon tarihi ne? İşte Örümcek Adam: Eve Dönüş filmi hakkında tüm detaylar…

Loading...

Marvel Sinematik Evreni’nin on altıncı süper kahraman filmi olan Örümcek Adam: Eve Dönüş, çok yakında beyaz perde ile buluşacak. Filmin fragmanı 24 Ağu 2021’de yayınlandı. Fragman bir haftada 1.500.000’den fazla izlendi. Serinin hayranları filmin özellikle Türkiye’de ne zaman çıkacağını araştırıyor. Filmin vizyon tarihi hakkında araştırmalar sürüyor. İşte detaylar…

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Ne Zaman Çıkacak? (Türkiye)

Box Office Türkiye’nin paylaştığı ”Örümcek Adam: Eve Dönüş” fragmanında filmin vizyon tarihi 17 Aralık 2021 olarak belirlenmiş. Film, 17 Aralık 2021’de Tüm Türkiye’de sinemalarda yer alacak. Vatandaşlar 17 Aralık 2021’de Örümcek Adam: Eve Dönüş filmini sinemalarda izleyebilirler.

Loading...

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Film Konusu

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok fragmanında, son filmin son jeneriğinde Örümcek Adam olarak lanse edilen Tom Holland’ın Peter Parker’ı, Benedict Cumberbatch’in Doctor Strange’inden herkesin kendisinin Örümcek Adam olduğunu unutmasını sağlayacak bir büyü yapmasını istiyor. Ancak, Strange’in uzay ve zamanla oynaması nedeniyle büyü istedikleri gibi çalışmıyor gibi görünüyor. 

Fragmanda ayrıca Alfred Molina’nın kötü adamı Doc Ock’un Tobey Maguire’ın Spider-Man filminden dönüşü de yer alıyor ve çoklu evrenin parçalandığını doğruluyor. 

Related posts