in

NVIDIA, GeForce NOW Türkiye fiyatına indirim geldi

15 Mart’da Türkiye’de kullanıma açılacak GeForce Now için NVIDIA tarafından yeni bir fiyat güncellemesi geldi.

Turkcell ortaklığı ile Türkiye’de sunucuları açılan GeForce NOW hizmeti, hazırda global sunucuda Founder aboneliği olan oyuncular için fiyat güncellemesi geldi.

NVIDIA’nın Turkcell işbirliğiyle Türkiye’de serverları açılan GeForce Now, geçtiğimz günlerde aylık ve yıllık fiyatı açıklanmıştı. Ama açıklanan fiyat kullanıcıları biraz üzmüştü. Fakat bugün gelen son dakika haberine göre NVIDIA, globalden Türkiye sunucusuna gelecek üyeleri için GeForce Now fiyatında indirime gittiği açıklandı.

NVIDIA, GeForce NOW indirimli fiyatı:

NVIDIA, GeForce Now‘a tepkilerden sonra Avrupa serverlarına erişimi kapatmayacağını, founder hesaba sahip olanların hesaplarına dokunmayacağını ve Türkiye Serverlarına geçişi tercihe bırakıp geçmek isteyenlere aylık 50₺ olacağını duyurdu.

NVIDIA, GeForce NOW indirimli fiyatı

Kullanıcılara gönderilen bilgilendirme mailine göre Global Founders aboneleri Game+’a geçmek isterlerse ilk yıl için aylık 49,90 TL’ye ödeyerek Türkiye serverlarını kullanabilecekler.

Bu 49,90 TL‘lik fiyat teklifi, sadece Founders aboneliği olup Game+‘a geçmek isteyen oyuncular için geçerlidir. İlk kez üye olacak kullanıcılar için fiyat hâlâ 75 TL.

İLGİLİ HABER
İnsanlar 2020'de Uygulamalara 111 Milyar Dolar Harcadı
Play Store Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Play Store Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

En İyi Yabancı Fantastik Filmler

İzlenmesi Gereken En İyi Yabancı Fantastik Filmler