in

Netflix Üyelik Fiyatları Ne Kadar? Güncel 2021 Ücretleri

Netflix üyelik fiyatları ne kadar? diye merak ediyorsanız bu haberimizde Türkiye’de milyonlarca abonesi bulunan Netflix’in üyelik paketlerinin ne kadar olduğunu açıkladık. İşte detaylar…

Netflix üyelik fiyatları ne kadar? diye merak ediyorsanız bu haberimizde Türkiye’de milyonlarca abonesi bulunan Netflix’in üyelik paketlerinin ne kadar olduğunu açıkladık. İşte detaylar…

Netflix, bir video akışı hizmetidir. Temel olarak bunun anlamı, internet bağlantınız olduğu sürece, dizileri ve filmleri indirmeye gerek kalmadan izleyebilmenizdir.

Netflix’te tek tek dizi veya film satın alamazsınız. Bunun yerine, hizmette bulunan her şeye erişmenizi sağlayan aylık bir abonelik ödersiniz.

Netflix üyelik fiyatları 2021

Bunun avantajı, tüm Netflix kitaplığını gözden geçirebilmeniz, gözünüze çarpan her şeyi izleyebilmeniz ve tek bir reklam görmemenizdir. Peki Netflix üyelik fiyatları ne kadar?

Netflix Üyelik Fiyatları Ne Kadar?

Netflix, kullanıcılarına üç farklı üyelik paketi sunmaktadır. Bu paketler; Temel, Standart HD ve Özel Ultra HD olarak isimlendirilmektedir. Temel paket aylık 26,99 TL, Standart HD paket aylık 40,99 TL, Özel Ultra HD paket ise aylık 54,99 TL’dir.

Abonelik PlanıAylık FiyatAkış KalitesiEşzamanlı İzleme
Temel26,99 TLStandart Çözünürlük Tek Cihaz
Standart40,99 TLYüksek Çözünürlükİki Cihaz
Özel54,99 TLHD ve 4K Ultra HD4 Cihaz

Ek olarak, her Netflix planı, internetiniz olmadığında izlemek için filmleri ve dizileri cihazınıza indirmenize olanak tanır. Temel plan, aynı anda bir cihaza indirmenize izin verir, Standart plan size iki cihaza izin verir ve Özel plan ise size dört cihaza kadar izin verir.

Netflix üyelik fiyatları ne kadar? 2021

Netflix Abonelik Planı Fatura Döngüsü Nedir?

Netflix abonelik ücreti, tüm Netflix kullanıcıları için aylık olarak faturalandırılır. Üyelik faturanız aboneliğin satın alındığı tarihte oluşturulur. Kullanıcılar, Netflix abonelik planlarını istedikleri zaman değiştirebilir veya üyeliklerini durdurabilir.

İLGİLİ HABER
Elon Musk'tan Şaşırtan Açıklama! Tesla, Bitcoin'i Ödeme Yöntemlerinden Kaldırdı