Netflix Fiyatları: Yeni Üyelik Ücretleri 2021

  • Whatsapp
Netflix Fiyatları: Yeni Üyelik Ücretleri 2021

Netflix, aboneliği olan kullanıcılar için çeşitli içerikler sunan bir içerik platformudur. Platform, kullanıcıların istediği planları seçebileceği uygun fiyatlı abonelik paketlerine sahiptir. Netflix fiyatı, Netflix aboneliği ve Netflix indirme özelliğiyle ilgili ayrıntılar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Loading...

Netflix Fiyatları

Kullanıcılar, ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli Netflix abonelik planları arasından seçim yapabilir. Netflix’de üç farklı üyelik paketi vardır. Bunlar: Temel üyelik, Standart HD ve Özel Ultra HD‘dir. Netflix Temel üyelik, kullanıcıların Netflix’i yalnızca bir ekranda izlemelerini sağlar. Bu üyelik planının fiyatı ayda 26,99 TL‘dir.

Standart plan, iki ekranda aynı anda Netflix’i çalıştırma erişimi sağlar. Bu, kullanıcıların üyelik paketlerini çeşitli cihazlarda ve ekran boyutlarında kullanabileceği anlamına gelir. Netflix’in standart üyeliği aylık 40,99 TL‘dir.

En pahalı Netflix planı, Premium aboneliğidir. Kullanıcılar bu üyelik paketi ile Netflix’teki içeriğe toplam dört cihazdan erişebilir. Bu Premium abonelik için, kullanıcıların her ay yalnızca 54,99 TL ödemesi gerekiyor.

Loading...

Netflix Abonelik Planı Faturalandırma Döngüsü

Netflix aboneleri, Netflix aboneliklerini istedikleri zaman yenileyebilirler. Fatura, ilk kez yapılan aboneliğin tarihinde oluşturulur. Kullanıcılar aboneliklerini yenilemeyi unuturlarsa, çevrimiçi akış platformunda bulunan içeriğe erişimlerini kaybederler.

Netflix İndirme Özelliği Nedir? Netflix’ten İçerik İndirebilir miyim?

Netflix indirme özelliği, kullanıcıların çevrimiçi akış devinden içerik indirmesini ve çevrimdışı izlemesini sağlar. Ancak bu özellik, yalnızca Netflix uygulaması indirildiğinde ve bunun için kullanıldığında kullanılabilir. Netflix indirme özelliği, Android veya iOS mobil cihazlarda Netflix uygulamasında mevcuttur. 

Netflix Üyeliği Nasıl Oluşturulur?

  • Netflix hesabınızı oluşturun veya oturum açın.
  • Size uygun Netflix abonelik planını seçin.
  • Mevcut ve gelecekteki ödemeleri yapmak için bir ödeme yöntemi girin.
  • Ödemeyi tamamladığınızda, başarılı bir şekilde bir Netflix planı satın almış olacaksınız.

Netflix Aboneliğini İptal Etme

Kullanıcı istediği zaman aboneliğini iptal edebilir. Kullanıcının bir web tarayıcısı aracılığıyla hesap ayarlarına gitmesi yeterlidir. Ardından, aboneliği iptal etme seçeneğine tıklanması gerekir. Kullanıcı, bilgilerini girdikten sonra, çevrimiçi akış platformu aboneliğini başarıyla iptal etmiş olacaktır.

Related posts