in

İzlemeden Geçmemeniz Gereken Netflix Film Önerileri 2021

Resmi olarak Nisan 2021’de Netflix platformuna bu ay, Concrete Cowboy, Thunder Force, The Mitchells vs The Machines ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi iyi film eklenecek.

Bu gelecek filmlerden bazılarını izleyene kadar, şu anda izlenebilecek çok sayıda iyi Netflix filmi var. Sorun, izleyebileceğiniz mükemmel Netflix filmini bulmaktır ve biz de burada yardımcı olabiliriz.

Netflix ana sayfasında film üstüne film kaydırmak yerine , tek yapmanız gereken Netflix film önerileri listemize göz atmak ve izleyecek bir şeyler bulmak.

Netflix Film Önerileri | 2021

Listeyi haftalık olarak ve yayın hizmetine yeni Netflix filmleri eklendikçe veya yayınlandıkça güncelliyoruz.

Listeye şu anda izleyebileceğiniz en popüler Netflix filmlerinden biri olan Concrete Cowboy ile başlayalım !

Concrete Cowboy

Netflix Film Önerileri 2021

Concrete Cowboy , 2 Nisan 2021 Cuma günü Netflix’te prömiyer yaptı ve yılın en iyi Netflix filmlerinden biri. Filmin sinemalarda gösterime girmesi gerekiyordu, ancak pandemi nedeniyle Netflix orijinali olarak Netflix’e taşındı.

Concrete Cowboy , G. Neri’nin Ghetto Cowboy adlı kitabından uyarlandı. Kitap ve film, Stranger Things’in yıldızı Caleb McLaughlin’in babasıyla birlikte yaşamak için Philadelphia’ya taşınan genç kızı Cole’un hikayesini anlatıyor.

İLGİLİ HABER
En İyi Kore Filmleri 2021 | Güncel Liste

Bu film, bir dizi ödüle aday gösterilme potansiyeline sahip. Oyuncu kadrosu inanılmaz. Netflix orijinal dizisi When They See Us’ta rol alan McLaughlin ve Jerome’dan özellikle etkilendim.

Bu gece Netflix’te izlemek için harika bir filme ihtiyacınız varsa, Concrete Cowboy tam size göre Netflix filmi!

Bad Trip

Netflix Film Önerileri 2021

Bad Trip, 26 Mart 2021’de Netflix’de gösterime girdi. Gerçekten Netflix’teki en iyi ve en komik filmlerden biri haline geldi.

Filmde arkadaş grubu, Chris’in çocukluk aşkı ona hâlâ aşık olduğunu söyleyebilmesi için bir şehirler arası yolculuğa çıkar. Tek sorun, arabayı Tiffany Haddish’in canlandırdığı Bud’ın kız kardeşi Trina’dan çalmalarıdır. 

Film aşağı yukarı bununla ilgili, ama bundan çok daha fazlası. Yine de bu film çocuklar için değil. Bu gece Netflix’te izlemek için yeni, komik, çılgın ve keyifli bir filme ihtiyacınız varsa Bad Trip’e göz atın 

To All The Boys: Always and Forever

Netflix Film Önerileri 2021

Michael Fimognari’nin yönettiği ‘To All the Boys: Always and Forever’, Netflix’in son derece popüler ‘To All the Boys’ film serisinin üçüncü filmidir. Film, Jenny Han’ın en çok satan roman üçlemesine dayanıyor. Film, Lara Jean ve erkek arkadaşı Peter Kavinsky arasındaki sürekli değişen ilişki etrafında dönüyor. 

İLGİLİ HABER
En İyi Robot Süpürgeler | 2021 Tavsiye ve Önerileri

‘To All the Boys: Always and Forever’ yayınlanmasının ardından olumlu eleştiriler aldı. Pek çok eleştirmen, oyuncu kadrosunun performanslarını övdü.

Moxie

Netflix Film Önerileri 2021

Film, Vivian’ın 11. sınıfa girmesiyle başlıyor. Vivian içine kapanık biridir ve Rockport Lisesi’nde kalan zamanını kendine gereksiz yere dikkat çekmeden atlatmak istemektedir.

İLGİLİ HABER
Cinsellik Ağırlıklı Filmler: En Çok İzlenen + 18 Filmler

Sessiz okul yaşam planları, yeni kız Lucy’nin gelişiyle sarsılır. Vivian, okulun futbol yıldızı Mitchell Wilson’ın Lucy’yi cinsel tacizde bulunduğunu görünce Vivian gerçekten rahatsız hisseder ve sessizliğini bozar.

Killing Eve 4. Sezon Ne Zaman? | 4. Sezon Çıkış Tarihi

Killing Eve 4. Sezon Ne Zaman? | 4. Sezon Çıkış Tarihi

Kadınlarda Orgazm Sorunlarına Neler Sebep Olabilir?

Kadınlarda Orgazm Sorunlarına Neler Sebep Olabilir?