in ,

Netflix Cinsel İçerik Temalı Filmler

Bilmiyorsanız, Netflix’te gerçekten cinsel açıdan sansürlenmemiş filmler vardır (elbette bir TV-MA veya R dereceli). Tek yaptığımız onları tek bir yerde bir araya getirmek. 

Netflix Cinsel İçerikli Filmler: Cinsellik Ağırlıklı

Bunlar yalnızca Netflix’teki en duygusal, erotik ve en salak filmler değil, aynı zamanda gerçekten ilginç hikayeler de sergiliyor. Netflix’te yalnızca cinsel temalı pek çok film olduğu için, izlenmesi gereken en iyi filmleri size getirdik. Öyleyse, Netflix’teki en cinsel filmleri sorduysanız, cevabınızı buradan alabilirsiniz.

1. The Package (2018)

Netflix Cinsel İçerik

Netflix cinsel içerik temalı filmler arıyorsanız kesinlikle bu 2018 yapımı filme göz atmalısınız.

Bu listedeki benzersiz filmlerden biri olan ‘Paket’, kara mizahı cinsel içerikli malzemelerle ustaca harmanlıyor. Kevin Burrows ve Matt Mider tarafından yazılan ve Jake Szymanski tarafından yönetilen film, kamp gezisine çıkan dört arkadaşın hikayesini anlatıyor. Bu yolculuk sırasında içlerinden biri penisini ikiye böler. Durum doğal olarak derhal harekete geçilmesini gerektiriyor ve film, bu arkadaşların nihayet tıbbi yardım almak için birkaç çılgın durumdan nasıl geçtiğini anlatıyor.

2. White Girl (2016)

Netflix Cinsel İçerik

Sundance, sinema dünyasında her zaman taze, yeni yeteneklere ev sahipliği yapmıştır ve Elizabeth Wood 2016’da festivalde ‘Beyaz Kız’ filmini ilk kez sahneye koyduğunda, kesinlikle hayal kırıklığına uğratmadı. 700.000 $ ‘lık bütçesiyle çekilen film, Blue adında Latin bir adamla cinsel olarak yüklü bir ilişkiye giren Leah adlı genç bir kızın hikayesini anlatıyor.

3. A Perfect Ending (2012)

Netflix Cinsel İçerik

Nicole Conn tarafından yazılan ve yönetilen ‘Mükemmel Bir Son’, toplumsal ahlaki kodların sınırlarını göz önünde bulundurmadan iki kadın arasındaki aşk ve özlemin hikayesidir. Filmin ana karakteri Rebecca adında evli bir kadın. 

Orta yaşlı, mükemmel bir ailesi var ama içinde derin bir cinsel tatminsizlik barındırıyor. Rebecca, yaşadığı durumu ve nasıl hiç orgazm yaşamadığını arkadaşlarına anlattığında, ona sempati duyuyorlar ve onu gizli bir eskort hizmetine bağlıyorlar. Aynı zamanda fahişe olarak da çalışan bir sanat öğrencisi olan Paris ile bu hizmet aracılığıyla temasa geçer ve olaylar gelişir.

4. Duck Butter (2012)

Netflix Cinsel İçerik

Konunun kendi başına bir deney olduğu deneysel bir film olan ‘Duck Butter’, Porto Rikolu yönetmen Miguel Arteta’nın bir filmi. Filmin hikayesi, aşk deneyimleriyle perişan olmuş iki kadın arasında. Hayatlarına bir bükülme getirmek için, birbirleriyle 24 saat geçireceklerine ve bu saatlerin her birinin seks yapmaya harcanacağına karar veriyorlar. 

Eğlenceli bir deney gibi görünen şey, çok geçmeden hiçbirinin hazırlıklı olmadığı derin sırları çözmeye başlar. Film çok sayıda erotik sahne ile süslenmiştir. 

5. Much Loved (2015)

Netflix Cinsel İçerik

Menşe ülkesi olan Fas’ta tartışmalara boğulan ‘Much Loved’ filmi, ülkede yaygın fuhuş ve bununla bağlantılı kötülükleri çok kaba ve açık bir şekilde ele alıyor. Başrolde üst düzey bir Faslı aktris olan Loubna Abidar’ın oynadığı film, Noah’ın kraliçesi olduğu üç kadından oluşan bir grup etrafında dönüyor. 

6. Newness (2017)

Netflix Cinsel İçerik

Martin ve Gabriella, bir flört uygulaması üzerinden buluşur. Birbirlerini tanıdıklarında, sevgili olmak yerine Gabriella, Martin’in daha önce evli olduğunu öğrenir, Martin ise Gabriella’nın daha önce fiziksel olarak yakın ilişkileri olduğunu öğrenir. Her ikisi de açık bir ilişki kurmayı kabul eder, ancak sonunda Gabriella, Martin’in hasta anne ve kızını öğrenir ve aldatıldığını hisseder.

Bir dizi ilişkiden sonra, sonunda uzlaşırlar ve bir daha ayrılmamaya söz verirler. Hikaye konusu kulağa ne kadar basit gelse de, filmi öne çıkaran bir miktar duygusallık ve tutku vardır

7. Knock Knock (2015)

Netflix Cinsel İçerik

Film Evan Webber’ın yağmurlu bir akşam evini ziyaret eden iki yabancıyla olan etkileşimini anlatıyor. Webber onlara barınak sağlar ve gevşemelerini sağlar. Bu sırada Webber’in karısı ve çocukları, aile tarafından planlanan bir plaj gezisinde evlerinden uzaktadır. Durumdan faydalanan kızlar, Webber’ı onlarla seks yapması için baştan çıkarır ve olaylar gelişir.

Cinselliğin Hat Safhada Olduğu Filmler

Cinselliğin Hat Safhada Olduğu Filmler

The Last of Us Dizisi Ne Zaman Çıkacak?