in

Netflix artık dizileri ve filmleri size sormadan telefonunuza indirecek

Netflix, izleyecek şeylerin asla bitmemesini sağlamak için tasarlanmış yeni bir özelliği kullanıma sunmaya başladı. Bu nedenle, bir sonraki uçuşunuz beklenmedik bir şekilde geciksede telefonunuzda izlenecek heyecan verici yeni bölümler ve filmlerle dolu olacaktır. 

Sizin İçin Dublaj İndirmeleri, yeni özellik arkanızda 5 GB’a kadar şov depolayabilir; bu, gecikmiş bir tren veya otobüs durağında beklenenden daha uzun süre beklemek için fazlasıyla yeterli olacaktır. İndirmeler Sizin İçin Yalnızca bir Wi-Fi ağına bağlı olduğunuzda devreye girecektir, bu nedenle cep telefonu sağlayıcınızdan 4G veri ödeneğinizi aştığınızı bildiren bir fatura konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Bu özellik sayesinde Netflix, beğeneceğinizi düşündüğü bir diziyi veya filmi cihazınıza sessizce indirecek. Akıllı algoritmasını kullanan Netflix, izleme geçmişinize, İzleme Listenize eklediğiniz şeylere ve diğer önemli veri noktalarına göre içeriği çevrimdışı olarak görüntülenmeye hazır şekilde kaydeder.

Netflix

İndirmeler’in depolama alanınızdan çok fazla yer kaplamadığından emin olmak için Netflix, özellik için ne kadar alan ayıracağınızı ayarlamanıza izin verir. Bu, akıllı telefon uygulamasındaki Akıllı İndirme ayarları başlığı altında yönetilebilir. Bu opsiyon sayesinde depolama alanınızı kontrol altına alabilirsiniz.

Netflix etkileyici içerik kataloğunu genişletmeye devam ederken, dizileri ve filmleri bulmanın yeni yollarını ortaya çıkarıyor.

Şirket kısa süre önce, ilginizi çeken bir şey bulmak için sizi menüde gezinmeye zorlamadan rastgele yeni bir dizi veya film seçen bir özelliğini tanıtmıştı. Bu yeni özellik, görmemiş olabileceğiniz yeni dizi ve filmleri ortaya çıkarmanın başka bir yoludur. Şu anda Android’de mevcut olan bu özelliğin önümüzdeki haftalarda iPhone ve iPad’lerde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

İLGİLİ HABER
Apple AirPods Nasıl Temizlenir?
YouTube abone arttırma taktikleri

YouTube’da Kanıtlanmış Abone ve İzlenme Artırma Yöntemleri

nude

Nude | Anlamı Nedir ve Ne Demek?