in

Mucize Doktor Oyuncuları Kimler? Fox Mucize Doktor’da Kimler Oynuyor?

Mucize Doktor oyuncuları kimler? diye merak ediyorsanız bu haberimizde son yılların en popüler yerli dizilerinden birsi olan Mucize Doktor’da yer alan oyuncuları sıraladık. Peki Mucize Doktor oyuncuları kimler?

Son yılların en popüler yerli dizilerinden olan Mucize Doktor’un oyuncu kadrosu son zamanlarda merak ediliyor ve araştırılıyor. Dizinin sevenleri sık sık bu dizide oynayan kişileri araştırıyor. İşte detaylar…

Mucize Doktor, en beğenilen Türk dizileri arasında yer almaktadır. Mucize Doktor özellikle çarpıcı hikayesi ile izleyicilerin beğenisini toplamıştır. Peki Mucize Doktor oyuncuları kimlerdir?

Özellikle başrollerdeki isimlerden Taner Ölmez ve  Sinem Ünsal’ın hayran sayısı oldukça fazla. Peki Mucize Doktor oyuncuları kimlerdir?

Mucize Doktor Nedir? Konusu Ne? Oyuncuları Kimler?

Mucize Doktor Oyuncuları Kimler? Fox Mucize Doktor'da Kimler Oynuyor?

Mucize Doktor, oldukça seveni olan Türk dizilerinden birisidir. Yağız Alp Akaydın tarafından yönetilen dizi yeni sezonu için hazırlanıyor. Şu anlık 60 bölümden oluşan dizi ilk olarak 12 Eylül 2019 tarihlerinde FOX kanalında yayınlandı.

Mucize Doktor Konusu Nedir?

Çevresindeki insanlarla iletişim kurmakta zorlanan Ali Vefa’yı çevresindekiler doktora götürür ve o doktor Ali Vefa’yı evlatlık edinir. Yıllar sonra Ali Veda o genç doktorun başhekim olduğu hastaneye asistan doktor olarak katılır.

Mucize Doktor Oyuncuları Kimler?

En çok sevilen yerli dizilerinden birisi olan Mucize Doktor’da kimler oynuyor diye merak ediyorsanız bu haber sizin için. Bu haberde dizide rol alan oyuncuların listesini resimli bir şekilde bulabilirsiniz.

  • Taner Ölmez (Ali)
  • Onur Tuna (Ferman)
  • Sinem Ünsal (Nazlı)
  • Reha Özcan (Adil)

Taner Ölmez (Ali)

Mucize Doktor Oyuncuları Kimler? Fox Mucize Doktor'da Kimler Oynuyor?

Taner Ölmez, 9 Ağustos 1986 Tunceli doğumludur. Taner Ölmez, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde mezun olmuş ve birçok dizi ve reklam filminde rol almıştır. Taner Ölmez, en çok Mucize Doktor dizisindeki rolü ile tanınmaktadır.

Onur Tuna (Ferman)

Mucize Doktor Oyuncuları Kimler? Fox Mucize Doktor'da Kimler Oynuyor?

Onur Tuna, 16 Temmuz 1988 Çanakkale doğumludur. Yasak Elma dizisinde Alihan karakterine oynayan Onur Tuna, 1.95 metre boyunda, 87 kilo ve Yengeç burcudur.

Sinem Ünsal (Nazlı)

Mucize Doktor Oyuncuları Kimler? Fox Mucize Doktor'da Kimler Oynuyor?

Sinem Ünsal, 21 Haziran 1993 İzmir doğumludur. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümü mezunu olan Sinem Ünsal 2017 yılından itibaren oyunculukla ilgilenmektedir.

Reha Özcan (Adil)

Mucize Doktor Oyuncuları Kimler? Fox Mucize Doktor'da Kimler Oynuyor?

Reha Özcan, 5 Temmuz 1965 Bingöl doğumlu Türk oyuncudur. 2017’de “Yaşamak Güzel Şey” adlı filmde rol aldı. Ayrıca Mucize Doktor adlı dizinin oyuncu kadrosundadır.

İLGİLİ HABER
A Harfi ile Başlayan Şehir İsimleri