in

Monarca 3. Sezon Ne Zaman? | 3. Sezon Olacak mı?

Meksika drama televizyon dizisi ‘Monarca’, bir iş imparatorluğuna sahip bir aile etrafında dönüyor. Diego Gutiérrez tarafından oluşturulan dizi 13 Eylül 2019’da Netflix’te yayınlandı. 

Dizi, Monarca ve çeşitli işletmelerinin sahibi olan Carranza ailesini takip ediyor. Fausto Carranza’nın ölümünden sonra, şirketin bir sonraki başkanı olmaya layık olduklarını kanıtlayan üç çocuğu, birbirlerini yenmeye çalışır. Dizi, Meksika’nın iş dünyası seçkinleri arasındaki güç ve kontrol açlığına eşlik eden yolsuzluk, skandal ve şiddeti konu alıyor.

Dizi yayınlandıktan kısa bir süre sonra oldukça popüler bir hale geldi. Hayranlar Monarca 3. sezon ne zaman yayınlanacak? diye merak etmeye başladılar. İşte detaylar…

İLGİLİ HABER
The Queen's Gambit 2. Sezon Ne Zaman? 2. Sezon Gelecek mi?

Monarca 3. Sezon Çıkış Tarihi

‘Monarca’ 2. sezonun tamamı 1 Ocak 2021’de Netflix’te yayınlandı . Sezon 2, her biri 42-51 dakikalık sekiz bölümden oluşmaktadır. 3. sezona gelince henüz bir haber yok. Ancak 2. sezon, başka bir sezonun temeli olarak değerlendirilebilecek bir konuda sona eriyor. Dizi Netflix’te iyi performans gösteriyorsa ve yenileme kriterlerini karşılıyorsa büyük ihtimalle 3. sezon yakında gelecektir. Dizi yenilenirse, ‘Monarca’ 3. sezonun 2022’nin başlarında yayınlanmasını bekleyebiliriz .

Monarca 3. Sezon Ne Zaman? | 3. Sezon Olacak mı?

Monarca 3. Sezon Oyuncuları

Rosa María Bianchi, Carranza ailesinin reisi Cecilia’yı canlandırıyor. Irene Azuela, Osvaldo Benavides ve Juan Manuel Bernal, Carranza kardeşleri Ana Maria, Andres ve Joaquin’i oynuyorlar. Dizide yer alan diğer oyuncular arasında Antonio de la Vega (Bernardo), Sophie Gomez (Amelia), James Hyde (Martin Ross), Carla Adell (Camila), Regina Pavón (Lourdes) ve Gabriela de la Garza (Ximena) yer alıyor.

İLGİLİ HABER
Watchmen 2. Sezon Büyük İhtimalle Gelmeyecek

Üçüncü sezon gelirse, Regina Pavón dizide öldüğü için geri dönmeyecek. Aynısı Luis Rábago (Augustin) için de geçerli olabilir.

Dişler Neden Sararır ve Bunun Olmasını Nasıl Önleyebilirsiniz?

Dişler Neden Sararır ve Bunun Olmasını Nasıl Önleyebilirsiniz?

Bridgerton 2.Sezon Ne Zaman? | 2. Sezon Çıkış Tarihi

Bridgerton 2.Sezon Ne Zaman? | 2. Sezon Çıkış Tarihi