in

Mindhunter 3. Sezon Ne Zaman?

Netflix’in ‘Mindhunter’ dizisi, ilk olarak 13 Ekim 2017’de yayın platformunda prömiyerini yapan bir suç draması dizisidir. Yapımcı David Fincher, dizi gerçek suç kitabı ‘Mindhunter: Inside the FBI’s Elite Emekli FBI ajanı John Douglas ve yazar Mark Olshaker tarafından yazılan Seri Suç Birimi, FBI’ın yeni kurulan Davranış Bilimi Birimi’nden (BSU) özel ajanlar Bill Tench (Holt McCallany) ve Holden Ford’un (Jonathan Groff) hikayesini konu ediniyor.

Mindhunter 3. sezon

Dizi, birçok gerçek hayattaki seri katili konu ediniyor ve bizi onlarla birlikte gergin sorgulamalara götürüyor. İki başarılı sezonun ardından, doğal soru ortaya çıkıyor: Mindhunter 3. sezon olacak mı? İşte detaylar…

Mindhunter 3. sezon ne zaman?

‘Mindhunter’ 2. sezonu 16 Ağustos 2019’da Netflix’te tamamen yayınlandı. Her biri ortalama 46 dakikaya sahip dizi dokuz bölümden oluşuyor. Gösterinin hayranları ikinci sezon için iki yıl beklemek zorunda kaldı. Ancak, Netflix’in diziyi süresiz beklemeye aldığı bildirildiği için bu sefer bekleme çok daha uzun sürecek. Dizinin birden fazla bölümünü de yöneten yapımcı David Fincher, başka projeler üzerinde çalışıyor.

Gösteri iptal edilmemiş olsa da, hayranların psikolojik gerilimin başka bir sezonunun gelmesi için şimdilik sadece beklemeliler. Fincher’in biyografik draması ‘Mank’ 13 Kasım 2020’de Netflix’te yayınlandı. Ayrıca Fincher Netflix’in ‘Love, Death & Robots’ dizisinin ikinci sezonuna da yapımcı olarak yer aldı.

Mindhunter 3. sezon

Bu, yönetmen ile yayın devi arasında her şeyin yolunda olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, Kasım 2020’de Variety ile yaptığı röportajda olduğu gibi hala umut var.

İşte Mindhunter 3. sezon çıkış tarihi:

Fincher, Mindhunter 3. sezon hakkında “Bir noktada tekrar ziyaret etmeyi çok isterim” dedi. Bu nedenle, ‘Mindhunter’ 3. sezonunun 2023 veya 2024’te yayınlanmasını bekleyebiliriz 

Mindhunter 3. sezon oyuncuları

İlk iki sezonda, Holt McCallany, Jonathan Groff ve Ana Trov’dan oluşan ana kadro üyeleri sırasıyla Bill Tench, Holden Ford ve Wendy Carr olarak yer alıyor. Bunların dışında, diğer oyuncular arasında Ford’un kız arkadaşı Debbie Mitford rolünde Hannah Gross, Robert Shepard rolünde Cotter Smith ve yardımcı rollerde seri katil Edmund Kemper rolünde Cameron Britton yer alıyor. 

2. sezonda sırasıyla gerçek hayattaki seri katiller Wayne Williams , David Berkowitz ve Charles Manson’un kurgusal versiyonlarını oynayan Christopher Livingstone, Oliver Cooper ve Damon Herriman yer alacak.

Netflix üçüncü bir sezon yaparsa, başrol oyuncularının dönüşü uygunluk durumuna bağlı olacaktır. Ocak 2020’de Netflix, oyuncu kadrosunun sözleşmelerinden çıkarıldığına dair haberleri doğruladı. Yeni bir sezon, tamamen yeni bir karakter setine odaklanmayı ve yeni bir oyuncu kadrosunu kullanmayı seçebilir. 

The Last of Us Dizisi Ne Zaman Çıkacak?

Dead to Me 3. Sezon Ne Zaman?

Dead to Me 3. Sezon Ne Zaman?