in

Mina El Hammani kimdir, kaç yaşında, dini ve nereli?

İspanyol aktris Mina El Hammani, 2018’in popüler Netflix dizisi Elite’deki rolüyle tanınıyor El Príncipe (2015–2016) The State, (2017) Servir y proteger, (2017–2018) Élite, (2018 – günümüz) gibi en iyi televizyon dizilerinde yer alarak 2014’ten beri sinema endüstrisinde aktiftir.

26 yaşındaki Mina El Hammani, makul miktarda servet kazanmış harika bir İspanyol aktristir. Ünlü oyuncunun hayranları onun hakkında birçok şaşırtıcı gerçeği merak ediyor.

Öyleyse, Mina El Hammani kimdir, kaç yaşında, dini ve nereli? sorusuna cevap verelim. İşte detaylar…

Mina El Hammani kimdir?

Mina El Hammani, 28 Kasım 1993’te İspanya’nın Fas şehrinde doğdu. Etnik kökenine göre, Fas etnik kökenine ait ve İspanyol uyruklu. 26 yaşındaki muhteşem oyuncu Mina El Hammani, 2020 itibariyle evlenmemiştir.

Mina El Hammani kimdir?
Mina El Hammani kimdir?

Ama ünlü oyuncu, ilişkileri ve ilişki durumu hakkında konuşmadı. Güzel Hammani’nin bekar olduğuna ve henüz erkek arkadaş edinmediğine inanmak çok zor. Muhtemelen, kişisel hayatını medyanın dikkatinden uzakta saklıyor.

Mina El Hammani kimdir, kaç yaşında, dini ve nereli?

İLGİLİ HABER
Outlander 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

1993 yılında doğan Mina El Hammani şu anda yirmili yaşlarının ortasındadır. 2020 itibariyle Hammani’nin yaşı 26’dır ve dini Hristiyanlık’tır.

Mina El Hammani’nin oynadığı dizi ve filmler

Mina El Hammani 2014 yılından beri Tv dizilerinde yer almaktadır. Mina El Hammani de 2014 yılından itibaren modellik yapmış ve kariyerini oyunculuk alanında değiştirmiş, profesyonel kariyerine 2015 yılından 2016 yılına kadar El Principe Tv dizisinde yer alarak başlamıştır. Daha sonra sık sık başka dizilerde boy göstermiştir. 

Son zamanlarda güzel oyuncuyu Elite Tv dizisinde Ester Expósito , Miguel Bernardeau ve Danna Paola ile birlikte gördük. 

Mina El Hammani
Mina El Hammani
Mina El Hammani
Mina El Hammani
Mina El Hammani
Mina El Hammani

tv de bugün

TV’de Bugün | 25 Mart 2021 TV Yayın Akışı! TV8, ATV, Kanal D, Show TV, Star, FOX TV, TRT 1,

Netflix ipuçları

Netflix ipuçları ve püf noktaları: Netflix’den en iyi şekilde yararlanmanın 7 yolu