in

Michele Morrone’un Eski Eşi Rouba Saadeh Kimdir?

Michele Morrone’un eski eşi Rouba Saadeh kimdir? diye merak ediyorsanız bu haberimizde Rouba Saadeh’ın kim olduğunu açıkladık. İşte detaylar…

Michele Morrone’un eski eşi Rouba Saadeh kimdir? diye merak ediyorsanız bu haberimizde Rouba Saadeh’ın kim olduğunu açıkladık. İşte detaylar…

Rouba Saadeh, ünlü bir moda tasarımcısı ve dünya çapında yetenekleri bir araya getiren bir tasarım mağazası olan Le Paradis Des Fous’un kurucusudur.

michele morrone rouba saadeh

Yetenekli bir aktör olan Michele Morrone‘un eski karısı olduğu için magazin dünyasında oldukça popülerdir. Rouba Saadeh hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Rouba Saadeh Kimdir?

Rouba Saadeh, 15 Nisan 1987’de Lübnan’ın Beyrut kentinde doğdu. Rouba Saadeh, ailesi hakkında herhangi bir bilgi paylaşmadı.

Eğitiminden itibaren, Grafik Tasarım alanında lisans eğitimi aldığı Baabda, Collège Notre-Dame de Jamhour’a devam etti . Daha sonra Lübnan Amerikan Üniversitesinden İşletme Yüksek Lisansı ile mezun oldu.

michele morrone rouba saadeh

Rouba daha sonra Moda Tasarımı Yüksek Lisans Diploması için Istituto Marangoni’ye kaydoldu. Ayrıca Londra’da Central Saint Martins’de okudu ve burada moda tasarımı üzerine bir yaz kursu aldı.

Rouba Saadeh Kariyer Hayatı

Rouba Saadeh kariyerine Beyrut’ta başladı. Rouba Saadeh kariyerine, Alfa MICI şirketinde grafik tasarımcı olarak başladı ve orada yaklaşık iki yıl çalıştı.

Rouba Saadeh’in modaya olan sevgisi, 2013 yılında Les Paradis Des Fous adıyla kendi tasarımcı temelli konsept mağazasını açtırmasına sebep oldu.

Rouba Saadeh ve Michele Morrone İlişkisi

Michele Morrone, Rouba Saadeh ile 2004 yılında evlendi. Rouba Saadeh’in düğünü, yakın akrabaların huzurunda 2014 yılında özel bir törenle gerçekleşti. Ne yazık ki çift, törenin yapıldığı yer ve kesin tarih hakkında herhangi bir bilgi vermedi.

michele morrone rouba saadeh

2018’de bazı yanlış anlamalar yaşadılar ve boşanma kararı verdiler. Morrone, Instagram paylaşımlarında Rouba’dan boşanması hakkında konuştu. Yıkıldığını ve şiddetli depresyon geçirdiğini söyledi.

İLGİLİ HABER
Jennifer Aniston Kimdir? Jennifer Aniston Nereli, Kaç Yaşında, Boyu ve Filmleri