Michele Morrone Rouba Saadeh Çifti Hakkında Tüm Bilinenler

  • Whatsapp

Rouba Saadeh, 15 Nisan 1987’de İtalya’da doğdu. Michele Morrone’nin eski karısı olarak biliniyor. Michele Morrone, hem Polonya hem de İtalyan filmleri yapmış popüler bir aktördür. Aynı zamanda şarkıcı, moda tasarımcısı ve modeldir. Michele Morrone, ‘365’ filminde Don Torricelli rolüyle ün kazandı.

Loading...

Michele Morrone’nin Eski Eşi Rouba Saadeh Kimdir?

Michele Morrone Rouba Saadeh

Rouba Saadeh Lübnan’da doğdu ve büyüdü. 34 yaşındaki tasarımcı kişisel hayatını özel tutmaktadır. Şu zamana kadar ebeveynleri veya kardeşleri hakkında hiçbir şeyden bahsetmemiştir. Sadece bir erkek kardeşi ve bir kız kardeşi olduğu bilinmektedir.

Rouba, Michele Morrone ile bazı ortak arkadaşları aracılığıyla tanıştı. Çıkmaya başladılar ve sonunda 2014’te evlendiler. Evliliklerini özel olarak gerçekleştirdiler ve sadece yakınlarını davet ettiler. 

Çiftin 2014 ve 2017 yıllarında Marcus Morrone ve Brado Morrone adında iki oğulları oldu. Ne yazık ki ilişkileri, nedeni açıklanmayan zor bir dönemden geçiyordu. Michele Morrone ve ouba Saadeh çifti 2018’de boşanmaya karar verdiler.

Boşanmaları sorulduğunda Michele Morrone, Rouba ile boşandıktan sonra çok rahatsız olduğunu ve hatta Instagram gönderilerinden birinde oyunculuğa ara vermek istediğini açıkladı. Daha sonra böyle bir durumdan çıkmayı başardı ve oyunculuğa devam etti. 

Rouba Saadeh’in Eğitim Hayatı

Michele Morrone Rouba Saadeh

Rouba, Mezuniyetini Lübnan Amerikan Üniversitesi’nden yaptı ve 2008’de Grafik Tasarım ve Dijital Medya lisans derecesi ile mezun oldu. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, birçok serbest grafik tasarım çalışması yaptı.

Loading...

Birkaç ay boyunca ‘Publicis Graphics Lebanon’da stajyerlik yaptı. Daha sonra aynı üniversitede 2011 yılında MBA derecesini tamamladı. Ardından 2012 yılında Instituto Marangoni’den yüksek lisans diplomasını almak üzere çalışmalarına devam etti.

Rouba Saadeh’in Kariyeri

Michele Morrone Rouba Saadeh

Rouba bir moda tasarımcısıdır. Ayrıca geçmişte kıdemli koordinatör, grafik tasarımcısı olarak çalıştı. Esas olarak Michele Morrone’nin eski karısı olduğu için ünlü olmuştır. Michele ile evlenmeden önce ‘Elie Saab’ için çalışıyordu. 2013 yılında Les Paradis Des Fous’u kurdu ve Aralık 2014’e kadar CEO olarak görev aldı. Ancak evlenip çocuk sahibi olduktan sonra ailesine ve çocuklarını büyütmeye odaklanmak için işini bıraktı. 

2018’de boşandığında işine dönmeye karar verdi ve tekrar Beyrut’ta Elie Saab’da koordinatör olarak çalışmaya başladı.

Michele Morrone ve Rouba Saadeh’in İlişkileri, Çocukları ve Boşanmaları

Michele Morrone Rouba Saadeh

Michele Morrone ve Rouba Saadeh, 2014 yılında henüz çok gençken birbirleriyle evlendiler. Michele evlendiğinde sadece 23 yaşındaydı. Çiftin hem İtalya’da hem de Lübnan’da düğün yaptılar. Bazı haberlere göre, çift evlenmeden önce yaklaşık bir yıl çıktılar. 

Evlendikten hemen sonra, aynı yıl ilk oğulları Marcus’a sahip oldular. Daha sonra 2017’de ikinci oğulları Brado’ya sahip oldular. Her şey harika görünüyordu ama ne yazık ki 2018’de yollarını ayırma kararı aldıklarını duyurdular.

Related posts