Mia Khalifa, Sevgilisi Robert Sandberg’den Ayrıldığını Duyurdu

  • Whatsapp
mia khalifa

Mia Khalifa‘nın boşanması: Model, iki yıllık kocası Robert Sandberg ile yollarını ayırıyor. Boşandıklarını sosyal medyadan duyuran çift şimdi de yollarını ayırdı. Mia Khalifa, bir yıl boyunca terapi gördüklerini ancak evliliklerini kurtaramadıklarını açıkladı.

Loading...
mia khalifa

Mia Khalifa yaptığı paylaşımda, Evliliklerinin yürümesi için “her şeylerini verdiklerini” ancak evliliklerinin yürümediğini ve şimdi ise boşanmaya verdiklerini söyledi.

Mia Khalifa Boşanma Nedeni: İşte Olanlar

Mia Khalifa ve Robert Sandberg, birlikte geçirdikleri süre boyunca ilişkilerinin tüm aşamalarını fotoğraf ve videolarla sosyal medyada paylaştılar ve şimdi ise ünlü çift Instagram’da bir notla ilişkilerini bitirme kararları aldıklarını hayranlarıyla paylaştılar.

Loading...

Mia Khalifa, “Birbirimizi her zaman sevecek ve saygı duyacağız çünkü boşanmamızın tek bir olayın değil, kimsenin diğerini suçlayamayacağı çözülemez, temel farklılıkların bir sonucu olduğunu biliyoruz.” Dedi.

Mia Khalifa Kimdir? 

Mia Khalifa 2013’te en çok izlenen yetişkin film oyuncusuydu ve aynı zamanda Mia Callista olarak da biliniyordu. Kısa bir süre spor yorumcusu olarak çalıştı ve şimdi ise bir influencer olarak sosyal medyada paylaşımlar yapıyor.

Related posts