in

Mercedes-Benz: Elektrikli C-Serisi’nin 2024’ten sonra gelmesi muhtemel

Mercedes-Benz CEO’su Markus Schafer, C-Serisi yönetici sedanının elektrikli bir eşdeğerinin en az 2024’e kadar ulaşmasının olası olmadığını ve firmanın yeni elektrik odaklı mimarisi üzerine inşa edileceğini söyledi.

Firma şu anda EQC SUV’nin bu yıl EQA crossover ve EQB küçük SUV ile katılacağı elektrikli araç serisini genişletiyor . E-Serisi ve S-Serisi ile eşdeğer olan EQE ve EQS sedanların bu yılın sonlarında tanıtılması planlanıyor.

C-Serisi ve S-Serisi MRA platformunu paylaşırken Schafer, gelecekteki bir elektrikli C-Serisi eşdeğerinin EQS’yi destekleyecek yeni elektrikli MEA platformunu kullanmayacağını ve bunun yerine muhtemelen firmanın yeni MMA platformunu benimseyeceğini ima etti.

Mercedes-Benz: Elektrikli C-Serisi

Autocar tarafından C-Serisi’ne eşdeğer bir EQ sedan planları hakkında sorulan Schafer, “Bu araç, dünya çapında sadık bir müşteri tabanından yüksek olduğuna inandığımız mevcut talebi karşılıyor. Aynı zamanda EQA, EQB ve EQB ve önümüzdeki birkaç ay içinde EQS ve EQE’ye sahip bir dizi elektrikli araç sunuyoruz, bu nedenle geniş bir araç yelpazesi var.

“Genişliyor muyuz? Evet yapacağız. Önce elektrik olarak düşündüğümüz gelecekteki MMA mimarimize bir göz attık. Bu işin tam ortasındayız ve bu sınıf da dahil olmak üzere daha saf EV araçları için potansiyel bir teklif olabilir. ” dedi.

GTA 6 Çıkış Tarihi

GTA 6: Çıkış Tarihi, Hikayesi ve Sistem Gereksinimleri

Riverdale 6. sezon ne zaman

Riverdale hayranlarına müjde: Riverdale 6. sezon ne zaman?