in

Lucifer’in 6. Sezonu Ne Zaman Netflix’te Olacak?

Lucifer hayranları Lucifer’in 6. sezonunun ne zaman Netflix’te olacağını bilmek istiyorlar. Lucifer 6. sezon ile ilgili ayrıntıları öğrenmek için okumaya devam edin

Lucifer’ın 6. sezonu popüler dizinin son sezonu olacak. Dizinin altıncı sezonunun çekimleri tamamlanmış olsa da, hayranlar 5. sezonun yayınlanmasından sonra 6. sezonu ne zaman geleceğini merak ediyorlar. 

5. sezonunun bu yıl Mayıs ayının sonlarında yayına girmesiyle, izleyicilerin merakla beklenen altıncı sezondan neler bekleyebileceğine bir göz atalım ve Lucifer‘in 6. sezonunun ne zaman Netflix‘te olacağını öğrenelim.

Lucifer’ın Finali Olacak 6. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Lucifer, Netflix‘te en çok izlenen dizilerden biridir. COVID-19 salgını yapımcıları geçen yıl dizinin çekimlerini durdurmaya zorlamış olsa da, birkaç ay sonra hem 5. sezon hem de 6. sezon çekimleri tekrar başlamıştı. Peki Lucifer’in 6. sezonu ne zaman Netflix’te olacak biliyor musunuz? 

Lucifer 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Luciferin 6 Sezonu Ne Zaman Netflixte Olacak

Lucifer 6. sezonun çekimleri tamamlanmış olsa da, şu anda 6. sezon kurgu aşamasında. Bu, altıncı sezonun şu anda post prodüksiyon aşamasında olduğu ve onunla ilgili diğer detayların şu anda gizli tutulduğu anlamına geliyor. 

Fanside tarafından hazırlanan bir rapora göre, Lucifer 6. sezon muhtemelen 28 Mayıs’tan altı ay sonra, yani Kasım 2021’den veya 12 ay sonra, yani Mayıs 2022’den sonra yayınlanması tahmin ediliyor.

Lucifer 6. Sezonda Kaç Bölüm Var?

5. sezon, her biri 8 bölümden oluşan toplam 16 bölümden oluşurken, Lucifer 6. sezonda durum böyle olmayacak. Lucifer 6. sezon yalnızca toplam 10 bölümden oluşacak. Lucifer 6. sezonun 10 bölümlük bir final olacağı açıklandı. 

Luciferin 6 Sezonu Ne Zaman Netflixte Olacak

Lucifer Oyuncuları ve Kadrosu

Lesley-Ann Brandt
Kayla Ewell
Tom Ellis
Bailey Noble
Jeremy Schuetze