in

Lucifer 6. Sezon Ne Zaman: Çıkış Tarihi, Oyuncular, Fragman, Özet

Netflix’in en çok izlenen dizilerinden olan Lucifer’ın 6. sezonu ne zaman? diye merak ediyorsanız bu haberimizde Lucifer’ın altıncı sezonu hakkında bildiğimiz tüm her şeyi sizler için derledik.

Netflix‘in en popüler dizilerinden olan Lucifer’ın altıncı sezonunu aslında olmayacaktı, ancak 100 binden fazla kişi final sezonunun ertelenmesi için bir dilekçe imzaladığında hayranların sesi galip geldi ve Lucifer‘ın 6. sezonu geçen Haziran’da onaylandı.

Lucifer 6. Sezon Yayın Tarihi

Netflix tarafından net bir tarih açıklanmazken, çekimlerin 2021 baharında sona erdiği göz önüne alındığında, Lucifer’in altıncı sezonunun bu yıl içinde çıkacağını görmek sürpriz olmaz. Dizinin geçmiş sezonlarının başlangıç tarihine bakıldığında dizinin altıncı sezonu tahminlerimize göre bu yılın Eylül ayında yayınlanır.

Lucifer 6 Sezon Ne Zaman Çıkış Tarihi Oyuncular Fragman Özet

Lucifer Dizisindeki Oyuncular

Beşinci sezondaki favori karakterleriniz Lucifer’in son sezonu için geri dönmeye hazır . Tom Ellis Lucifer olacak, Chloe olarak Lauren German , Maze olarak Lesley-Ann Brandt , Linda Martin olarak Rachael Harris , Ella Lopez olarak Aimee Garcia , Dan Espinoza olarak Kevin Alejandro , Trixie Espinoza olarak Scarlett Estevez ve DB Woodside olarak Amenadiel dizinin altıncı sezonu için geri dönecek.

Lucifer 6. Sezon Fragmanı Yayınlandı mı?

Şu anda altıncı sezon için bir fragman yok, ancak hayranlar Lucifer’in son sezonunda görebileceklerimiz hakkında şimdiden spekülasyon yapmaya başladılar. Beşinci sezonda kaçırmış olabileceğiniz her şeyi ve altıncı sezonla ilgili teorileri görmek için aşağıdaki videoyu izleyin.

Lucifer 5. Sezon Özeti | 6. Sezonda Neler Olacak?

Lucifer, Chloe’yi Ölüm ve Cennet’ten kurtardıktan ve ardından Michael’ı yendikten sonra yeni Tanrı oldu, böylece altıncı sezon Lucifer’in yeni rolünde görebiliriz.