in

Lucifer 6. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Tarihi Belli Oldu mu?

Lucifer 6. sezon ne zaman diye merak ediyorsanız bu haberimizde popüler Netflix dizisinin final sezonunun ne zaman yayınlanacağı hakkında sizlere bilgi verdik.

Lucifer hayranları hala sabırla dizinin beşinci sezonunu beklerken, dizinin geleceği hakkında heyecan verici haberler geldi. İşte Lucifer dizisinin hayranlarının altıncı sezonun onaylanıp onaylanmadığı ve en son Lucifer haberleri hakkında bilmesi gereken her şey.

Geçtiğimiz günlerde Netflix kendi Twitter hesabından bir paylaşım yaparak Lucifer dizisinin 5. sezonunun ne zaman yayınlanacağı hakkında bilgi vermişti. Hayranlar 5. sezon yayın tarihinin yanı sıra Lucifer dizisinin 6. sezonunun ne zaman yayınlanacağınıda merak etmeye başladılar. İşte detaylar…

Netflix, Lucifer’ın 6. Sezonunu Ne Zaman Yayınlayacak?

Lucifer 6 Sezon Ne Zaman Yayınlanacak Tarihi Belli Oldu mu

Lucifer’in 6. sezonuyla ilgili aylarca süren söylentilerden sonra, 23 Haziran 2020 tarihinde son bir altıncı sezonun olacağı duyuruldu. Resmi bir çıkış verilmedi ancak önceki iki sezonun çıkış tarihlerine bakılırsa, Lucifer 6. sezon gelecek yıl İlkbahar veya Yaz aylarında gelebilir.

Bununla birlikte, mevcut koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizinin yeni sezon çekimleri durdurdular. Eğer koronavirüs salgını önümüzdeki aylarda da etkisini göstermeye devam ederse Lucifer’ın 6. sezonu daha geç yayınlanabilir.

[rb_related title=”İLGİLİ HABERLER” total=”2″ style=”dark”]

Lucifer’ın 6. Sezonunda Hangi Oyuncular Oynayacak?

Tüm ana kadronun Lucifer’in son sezonu için geri dönmesi bekleniyor. Bu, Tom Ellis’in Lucifer Morningstar, Lauren German’ın Chloe Decker olarak geri döneceği anlamına geliyor.

Ayrıca Lucifer’in beşinci sezonundaki olayların nasıl geliştiğine bağlı olarak Inbar Lavi, Eve olarak geri dönebilir.